• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Logo

Ziya

Kayıtlı Üye
Deniz sorun ne anlayamadım. Gayet güzel görünüyor. Dahası ne yapacasın ki logoya?

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Deniz sorun ne anlayamadım. Gayet güzel görünüyor. Dahası ne yapacasın ki logoya?
Yani kalıcı yapabilseydik iki gün sonra çıkmayacak şekilde boyayabilseydik. Görüyorum söküp kaplayıp boyayıp yerine takabiliyorsunuz. öyle bir yeteneğim olsaydı diye isyanım. Kaç gündür şu disk kenarlarını boyuyorlar ya onu düşünüyorum nasıl yapıcam bilmiyorum falan. lastiklerin içinden gözüken kırmızı. Kaliper kapağı mı ne onu sordum senin arabaya olmaz çok uğraştırır bilmem ne kimse ilgilenmiyor benle :D

arthur

Kayıtlı Üye
Yani kalıcı yapabilseydik iki gün sonra çıkmayacak şekilde boyayabilseydik. Görüyorum söküp kaplayıp boyayıp yerine takabiliyorsunuz. öyle bir yeteneğim olsaydı diye isyanım. Kaç gündür şu disk kenarlarını boyuyorlar ya onu düşünüyorum nasıl yapıcam bilmiyorum falan. lastiklerin içinden gözüken kırmızı. Kaliper kapağı mı ne onu sordum senin arabaya olmaz çok uğraştırır bilmem ne kimse ilgilenmiyor benle :D
kardeşim o hiç zor degil yarinden çıkaramana bile gerek yok lastigi çıkar o kapagın etrafını güzelce kapak sonra ısıya dayanıklı bi sprey boya iş tamam dır

ZGR

Kayıtlı Üye
abi bi eline bez bi eline de çok ince fırca alacaksın suluboya fırcası ince ince yapıcan taşanları hemen sılıcen :)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Sök jantı abi arabanın hicbiryerine gelmemesi için gelebilecek yerlere gazete yapıstır sonra diski gazeteyle kapla sadece kaliper kalsın sonra akçalı spreyler var ısıya dayanıklı spreylerden olsun akçalı kalitelidir boya sonra tak jantını.

Üst Alt