Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Logo ve Slogan Yarışması

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Okulumuzun bir Logo yarışması olacak yakında Gaziantep Zirve Üniversitesi Radyosu için slogan ve logo ile scw adına yarışmaya katılacagım max 3 tane çalışma ile yarışmaya katılabiliyoruz logonun scw den seçilmesi halinde kendisine sürpriz bir hediye olacak okul bu yarışmanın birincisine hiçbirşey vermeyecek ama eğer bizim logomuz seçilirse yapan arkadaşa ben bir hediye ayarlicam tabiki iphone4 falan veremem :) yine de bişeyler ayarlamaya calısacam önemli olan bir üniversitenin radyo sloganını yada logosunu scw den birinin yapmış olması yarışmayı kazanmamız için sizlerin paylaşımlarını bekliyorum...

Dip not: Yaratıcı arkadaşlarımızdan logo yapamasalar bile slogan konusunda yardımlarını bekliyorum...... Şimdiden teşekkürler

Güneydogu'nun Zirvesi Gaziantep, Gaziantep'in Zirvesi ZirveÜNİ radyosu ii akşamlar diler :D :D

bu iyiydi taylan abi:) zaten zirvenin sloganıda eğitimin zirvesinden yaşamın zirvesine

Geri
Üst Alt