Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Logo Çalışma

her şey olabilir Eray ama ne tarz bişi istediğini söylemeden nası istediğin bişi çıkıcak ben onu anlamadım..

:D :D :D

:) abi iddalı bişey olsun istiyorum çünkü sadece logonon olduğu imaj reklamları falan yapıcam. Logo insanların aklına kazınsın. logonun içinde Öz & Er yazısı geçsin mesela farklı bi yazı stiliyle.

aşağı yukarı böyle bişi mi. ??

asdfzd.jpg

Çok güzell. Bu yazıyı değiştirebilirmiyiz ki aynı stilde yani özer falan yazsak yine araba şeklinde olsa ve renklerle oynayarak arama resmini de daha belirgin hale getirsek?
Açıkçası logoyu hazır buldum. Ama ÖZ-ER sanırım otomobili tamamlamak için az harf içeriyor. 4 harften yapmak zor olur sanırım. Benim o kadar tasarım bilgim yok ama yapabilen varsa bu formatta yapabilir belki :)

Geri
Üst Alt