Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Liverpool Macerası..

Adam ingiltere gibi biyerde sigortasız cartsız curtsuz bir arabayla oldukça uzun bir yol yapmış sırf arkadaşı için ve macera olsun diye, bizimle de paylaşmış, olay bu.

Fakat ben de yazıyı okurken birden bitince şaşırdım açıkcası daha güzel bir son bekliyodum :D

kim olursa olsun gerilirmisin :)

Hayır :)

1 kişi var gayet gerilmediğim yolcu koltuğunda :D

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

Adam ingiltere gibi biyerde sigortasız cartsız curtsuz bir arabayla oldukça uzun bir yol yapmış sırf arkadaşı için ve macera olsun diye, bizimle de paylaşmış, olay bu.

Fakat ben de yazıyı okurken birden bitince şaşırdım açıkcası daha güzel bir son bekliyodum :D

Aynen böyle :)

Bare devamınıda yazayım. :D

Sabah 5:27 ye kadar tren yoktu. Naim ile birlikte baya bir bekledik. Ertesi günde ikimizinde dersi var. Tren yolculuğu toplamda 4.5 saat sürdü ve 3 tren değiştirdik. Trende dönerken uyukladım azcık. Sabah 10 gibide exeter daydık...

ordan al bi RS gel o zaman Alp'im..
sollamalara çıkamazsın sadece olur biter.. :D :D
velakin soldan da yok mudur orda. ??

Geri
Üst Alt