Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Liverpool Macerası..

Floydian

Kayıtlı Üye
Evelsi akşam telefon çaldı. Burdaki yakın arkadaşlarımdan biri olan Naim (İsimden Türk sanmayın değil, yüzde 50 bangladeşli yüzde 25 fransız yüzde 25 italyan, doğma büyüme ingiltere ve ingiliz vatandaşı). Naim yarın sabah Liverpool'a gitmek istermisin diye sordu. Neden olmasın dedim. Onun çinli bir arkadaşı var Jackson (çinliler ingilterede takma isim kullanıyor) diye. Çocuk bmw 5.25 almış 2001 model ehliyeti yok. Çocuğun Liverpool'a taşınması lazım, arabayı götüremiyor (Araba kullanmayıda bilmiyor) :D:D

Tamam götürürüm dedim. Yalnız ingilterede 1 yıldan fazladır 'resident' olarak geçtiğim için teknik olarak benimde ehliyetim yoktu. 1 yıldan sonra uluslararası ehliyet gerekiyor. Jackson bu arada arabasının vergisinide yatırmamış. İngilterede vergi pulu direk ön cama yapıştırılıyor ve çapı 5cm var. Polislerin ilk dikkat ettiği şey :D

Ama bunlara nazaran yola çıktık :D:D:D

Yol 5 saat civarı sürdü. Yolda sağınak yağmur, sulu kar, sis vardı :)

Bu sabahta Naim olan arkadaşla tren ile döndük..

f9adb417f4d40e6b67e73665ab014af6.jpg

Alp bu şartlar altında arabayı kim bilir ne gıcık bi şekilde tın tın kullandın tahmin bile edemiyorum kardeşim.. :D :D :D

Alp sende bi TR desin Bi bakıyorum UK da haftada 2 3 defa gidip geliosun heralde:)

Ben bu formülü anlamadım :D

"yüzde 50 bangladeşli yüzde 25 fransız yüzde 25 italyan"

Ben bu formülü anlamadım :D

"yüzde 50 bangladeşli yüzde 25 fransız yüzde 25 italyan"
Bence:

Naimin Babası bangladeşli.

Naimin Annesinin kocasının annesi italyan babası fransız dolayısıyla naimin annesi yarı italyan yarı fransız. yani naim çeğrek italyan çeğrek fransız yarım da bangladeşli.

havuz problemi gibi be :D

Bence:

Naimin Babası bangladeşli.

Naimin Annesinin kocasının annesi italyan babası fransız dolayısıyla naimin annesi yarı italyan yarı fransız. yani naim çeğrek italyan çeğrek fransız yarım da bangladeşli.

havuz problemi gibi be :D

sana inanmıyorum oturup düşündü adam.. :D :D

bence:

Naimin babası bangladeşli.

Naimin annesinin kocasının annesi italyan babası fransız dolayısıyla naimin annesi yarı italyan yarı fransız. Yani naim çeğrek italyan çeğrek fransız yarım da bangladeşli.

Havuz problemi gibi be :d

+99999

:d:d

valla çok düşünmedim ilk aklıma gelen ihtimal buydu :D

Geri
Üst Alt