Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lipi lipi LİP:)

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında 4rd4 tarafından paylaşıldı.

1. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    Bugün en sonunda ogünle liplerimize kavuştuk. Uzun uğraşlar sonucu ogünün sayesinde lipimizin takma işlemini az önce bitirmiş bulunmaktayız. sabahı bile bekleyemedik hemen garaja çekip giriştik arabaya gerçekten zahmetli bir iş bizden söylemesi. Bal peteklerimizde gelicek inş ispanyadan bi orta bal petek ızgaramız kaldı artık.Şimdilik karanlık oldugundan 2 resım cektım yrn yıkatıcam arabayı eklerım resımlerı. teşekkürler ogünüm :D

2. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Hayırlı olsun :)

3. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    olum nedemek yaw.sadece parmaklarım acımıs manyak gıbı.

4. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    elinize saglık güzel olmuş.

5. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    arabaayı kaldırmak lazım napalım ımkanlarımız kısıtlı acamadık kı bı tamırcı:D

6. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    hayırlı olsun kardeşim güle güle kullanın

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    bu parça FR ibiza tamponu içinmi yoksa eski kasa leon cupralara takılanların aynısımı yani her aracınki farklımı sizin aldıgınızda diğerlerinin aynısımı

ortadaki boşlukla orta ızgaranın büyüklüğü aynı değil o acıdan soruyorum

8. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    walla bu hıc bı araca standart cuk dıye olmaz.bu ne cupra ne fr nede baska bısı hersekılde tam uyan bı arac yoktur ya.acayıp enı boyu tutmayan bı parca cunku

9. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    sanırım leon cupra parçası ztn tam bırebır uyumlu degıl ıbızanın tamponuyla yanlardan kesmek gerekıor oyuk falan actık ortasından.

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    olurmu canım eski kasa cupralarda o acıklık üsttekiyle tam uyum sağlıyor o açıdan sordum dur resim bulursam eklerim

Sayfayı Paylaş