Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lipi lipi LİP:)

4rd4

Kayıtlı Üye
Bugün en sonunda ogünle liplerimize kavuştuk. Uzun uğraşlar sonucu ogünün sayesinde lipimizin takma işlemini az önce bitirmiş bulunmaktayız. sabahı bile bekleyemedik hemen garaja çekip giriştik arabaya gerçekten zahmetli bir iş bizden söylemesi. Bal peteklerimizde gelicek inş ispanyadan bi orta bal petek ızgaramız kaldı artık.Şimdilik karanlık oldugundan 2 resım cektım yrn yıkatıcam arabayı eklerım resımlerı. teşekkürler ogünüm :D
fotoraf0037d.jpg

fotoraf0034u.jpg

arabaayı kaldırmak lazım napalım ımkanlarımız kısıtlı acamadık kı bı tamırcı:D

bu parça FR ibiza tamponu içinmi yoksa eski kasa leon cupralara takılanların aynısımı yani her aracınki farklımı sizin aldıgınızda diğerlerinin aynısımı

ortadaki boşlukla orta ızgaranın büyüklüğü aynı değil o acıdan soruyorum

walla bu hıc bı araca standart cuk dıye olmaz.bu ne cupra ne fr nede baska bısı hersekılde tam uyan bı arac yoktur ya.acayıp enı boyu tutmayan bı parca cunku

sanırım leon cupra parçası ztn tam bırebır uyumlu degıl ıbızanın tamponuyla yanlardan kesmek gerekıor oyuk falan actık ortasından.

olurmu canım eski kasa cupralarda o acıklık üsttekiyle tam uyum sağlıyor o açıdan sordum dur resim bulursam eklerim

Geri
Üst Alt