Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LİP

Olur Abi hatta Alalım İki Tane Birlikte Takalım 6 tane Akıllı Vidaya Bakar iş:eek:key:

Anlaşıldı bu iş toplu alıma doğru gider. [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Selçuğum organize bekliyorum:D [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

tamam bana uyar selçuk araştırmacı kişiliğini göster her türlü uyar bana ben varım yeter ki sen abi buldum şu gün hallediyoruz de

Tamam Abi ben bakayım bulup sana haber edicem ama önce şu pazar günkü etkinligimizi bir atlatalım..

abı aldım ben serwıste duruyor gel takalım dıyorlar bakıma gırıecek arac o sırada takacaklar takma parası dıye bısey yok yanı

Heee anladım,biz 15000 bakımı geçirdik,30000e kadarda beklenmez:D Servisle görüşeyimde bir an önce alayım...

Geri
Üst Alt