Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lip yardım...!!

ben servıse taktırmıstım adamlar zatn parcanın ne ıse yaradıgını nası taklcagnı bılmıyo eger sız ısı bılıyorsanız onlar sadece montaj yapıyor lıpi sız takıyosunuz zatn ıstedıgınız sekıl ıstedegınız tampona braz anlayan bır ustaya tarıf ederek taktırın cok zor bısı degıl buyutmeye gerek yok bnce

Kayadibinden biraz pazarlıkla 90 tl ye şimdi aldım. Fiyat euro ya bağlı değişiyor hep. Güzelcede taktım çok yakıştı.

Arkadaslar suan kayadıbıne lıp almaya gıdıyorum dursun ustayla gorustum aero on tampona servısınde kendısınınde takamadıgını soledı lıp nerede taktırabılırım acıl yardım

:) Ben çıkarken sen giriyordun servise 14,30 gibi. Hayırlı olsun

Saol abi nerde taktiricam aeroya bu lipi bostnci sanayide olmaz ded dursun ustada takamiyomus. Nerdehalledebilirim

Ben kendim taktım. 06.30 da dükkanı kapıyoruz. 06,30 dan sonra gelirsen bugun için sana yardımcı olabılırım. kadıkoy hasanpaşa iett garjları giriş kapısı karşısında

Tamam abi cok makbule gecer e 5ten gelirim ordan gelis icin tarif edebilirmisin simdiden cok saol

Adres tarifi hiç beceremediğim bir sey.

E5 den otasan körüsünden kadıköy cıkısından gır sonra ilk cıkıstan cık hasanpaşa tabelası nı takip et orda üniversal hosptıl hastanesini bul sonrada iett garj kapısı hemn yanında onun karsısında BRC die ısıklı tabela goreceksın orası bızım dükkan.

Tamam abi 6:40 gibi falan sana da uygun olursa orda olurum simdiden cok sagol

Geri
Üst Alt