Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lip yardım...!!

lip sadece servisde var 100 tl felan sıfır :eek:key:

100 tl servis fiyatı montaj dahil değil en azından kayseri de + montaj alıyorlar

Ben en son kayadibine sorduğumda benim aero ön tampona lip takamıyoruz demişlerdi öle mi yoksa başka bir şekilde mümkün mü bu ?

aero tamponada takılıyor ama bence hiç hoş olmuyor tabi orjinal gibi geçmiyor ama biraz işcilikle halledebilirsin

kayserideki servis takmıyor aero ya ama istanbulda sponsor servis olan kayadibi var siteden geldiğini belittiğinde ilgilecek bir erya var bunlar montaj konusunda sana yardımcı olacaklardır.

birde sitede aero tampona lip takıp takmamakla ilgili bir anket vardı o konuyuda okumanı tavsiye ederim. en azından bir fikir verebilir sana

kayserideki servis takmıyor aero ya ama istanbulda sponsor servis olan kayadibi var siteden geldiğini belittiğinde ilgilecek bir erya var bunlar montaj konusunda sana yardımcı olacaklardır.

birde sitede aero tampona lip takıp takmamakla ilgili bir anket vardı o konuyuda okumanı tavsiye ederim. en azından bir fikir verebilir sana

Peki bir göz atıcam çok teşekkür ederim :)

Serviste lip montajına 130 lira gibi bir para söylemişlerdi.. O yüzden dışarıda halletmek en iyisi. Dursun yapıyor diye biliyorum.

Arkadaslar suan kayadıbıne lıp almaya gıdıyorum dursun ustayla gorustum aero on tampona servısınde kendısınınde takamadıgını soledı lıp nerede taktırabılırım acıl yardım

Geri
Üst Alt