Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lip + amerikan farlar ve Bocanegra

2011 araca orjinal ön tamponuma lip taktırmak istiyorum güzel olur mu sizce ?çok beğendim bu arada lipi çok yakışmış boyanınca dahada güzel olcak

güzel olmuş kazasız belasız.. :) :eek:key:

güle güle kullan...yakışmış var bende simetri hastalığı..boyamadan önce lipin sol dönen son 20 cm lik kısmını az dışarı alsan iyi olur burdan öyle görünüyor...

aynen varol abi farkettim onuda,öylesine montajladığım için önemsemedim..bu hafta içinde boyasıyla falan bitmiş olur.

çiziksiz günlerin olsun kardeşim

aynen varol abi farkettim onuda,öylesine montajladığım için önemsemedim..bu hafta içinde boyasıyla falan bitmiş olur.

:):):)

benim montajı görkem yapmıştı kafasının etini yemiştim az içeri az dışarı olmadı şurdan bak burdak ikinci göz yanında olsun..hadi bitmiş halini görmek isteriz

sınavlarda açıklanıyor bu hafta.gönül rahatlığıyla boyarım sonra ahes aheste hizalarım abi.yeterki senin simetrine ters düşmesin.:)

bence de güzel olmuş, iyi günlerde kazasız belasız kullan arabanı...

Geri
Üst Alt