Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Linkdeki Leonlarla ilgili

Kartal Dod'a yakın olan varmı acaba aracı yakından görme imkanı olabilirmi ?

Şahsen FR'ı alırdım.
Kaplatıp jant attın mı tamamdır.
aynı diğer arac gibi olur.

işde güzelde : ) kartalda oturan 1 arkadaşım abim lazım , araca bakabilecek

2 aracdada herhangi bir hasar yok şase ve motor nodan hepsini kontrol ettirdik , Fr dediğiniz gibi uygun fiyata geliyor ama bende beyaz renk hiç sevmem işde o kötü benim için :(

Bi Xenonlu Fr için çok dolanırsın Sonra km si kaçta bilemiyorum ama bu fiyata fr bulduysan sakın kaçırma ayrıca fiyatlar bana çok aşağıda geldi dikkatli olmanı tavsiye ederim her ikisinde de :eek:key:

Dodtan 1250 tl indirimle alacağın arabayı dışarıda 2000 ve üzeri indirimle alabilirsin..DOD şişiriyor anlıyacağın...

dod fr ı bukadar uyguna verıcek ve aracın hıcbıseyı olmuycak oylemı acaba fr ne kadara aldılar malum olucudurlerde kendılerı dod bu aracı 32 ye almıstır kımse 2102 sorunsuz aracı o fıyata satmaz malum 2007ler 2009lar felan o fıyatlardan gıdıyor sen bıraz google dod yaz bak bakalım sıkayetlere

frde sorun yok adım gıbı eminim şase ve motordan baktırdık sorun cıkmadı eğer bundanda sorun cıkmıyosa eğer başka biryerden cıkacağını sanmıyorum

frde sorun yok adım gıbı eminim şase ve motordan baktırdık sorun cıkmadı eğer bundanda sorun cıkmıyosa eğer başka biryerden cıkacağını sanmıyorum
bazı sigorta şirketleri hasarı cok olan arabaları kasko vs bulaştırmadan sanayide yaptırıyorlar haliyle tramer ve kaskoda hasar gözükmüyor isminin dod olması böyle birşey yapmaz anlamına gelmez bence ince eleyip sık dokuyun

Geri
Üst Alt