Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Linea r panjur

maşallah çokgüzel duruyor. sizdeki farlar bixenon mudur orjnalmi? yada nerden almıştınız.

Tamamdır kadir dahada yapılacak birşey kalmadı bence şimdi birikim yapma zamanı artık cupra ya geçme vakti yaklaşıyor hedef o olmalı kazasız belasız inşallah

Sonunda Linea R panjurumda geldi. we ön kısımdaki istediğim bütünlük en sonunda sağlandı. @cuprali @Çöllü @tugra kazım @Duvi @igci_01 @ss boy
elimdede siyah orijinal cupra panjur kaldı isteyene uygun fiyat weririm.

Uploaded with ImageShack.us

VAy arkadaş şimdi biz sana nasıl sataşıcaz :D

o bu değilde gerçekten çok yakışmış.. Ve artık Cupra Nihayete ermiş Gözüküyo..:eek:key:

Kadirim bu projenin her anını ve her fotoğrafını bir konuda toplayıp güzel bi anlatımla sunup örnek olarak kaydetmeni temenni ederim çünkü motor hariç bu çalışma bu kadar sonuna kadar yapılmadı bildiğim kadarıyla tebriklerimi sunuyorum ve şunuda belirtmeliyimki nihayete erdirdiğini düşündüğün anda bu aracın başkasında olması ( yani satman) senden çok beni üzer:eek:key:

Selçuk kadir aracı satmaya karar verirse eminim sitenin dışına çıkmaz bu araba belli etmeyipde satmasını bekleyen yokmu sence hazır yapılı arabayı kim istemezki

kadir bi söylemedin nerden bulduğunu ne kadara patladığını yaaa:))))

kadirim hayırlı olsun.krom kısmı piono black yaparsan daha hoş olur diye düşünüyorum.yapacak ne kaldı artık napcan şimdi he :)

Tamamdır kadir dahada yapılacak birşey kalmadı bence şimdi birikim yapma zamanı artık cupra ya geçme vakti yaklaşıyor hedef o olmalı kazasız belasız inşallah
teşekkür ederim abi Allah razı olsun. Cupraya LPG olmadığı sürece geçmempuhaha yıllık 35000km taş abi. hem Cupra benim kadar dolumukipuhahapuhaha

o bu değilde gerçekten çok yakışmış.. Ve artık Cupra Nihayete ermiş Gözüküyo..:eek:key:

Kadirim bu projenin her anını ve her fotoğrafını bir konuda toplayıp güzel bi anlatımla sunup örnek olarak kaydetmeni temenni ederim çünkü motor hariç bu çalışma bu kadar sonuna kadar yapılmadı bildiğim kadarıyla tebriklerimi sunuyorum ve şunuda belirtmeliyimki nihayete erdirdiğini düşündüğün anda bu aracın başkasında olması ( yani satman) senden çok beni üzer:eek:key:
abi sağolasın Allah razı olsun iyi dileklerin için. Profesyonel bir çekim sonrası tüm resimleri toparlayıp en baştan sona konusunu açacağım. gerçekten çok büyük bir emek uğraş sonucu ortaya çıktı daha görünmeyeni hariç. aslında satmak aklımdan geçmiyor değil ama nasıl kıyacağım satmaya satamam herhalde. bakalım şuan bitirmiş olmanın sevinciyle belli bir süre bineceğim Allah kaza bela wermezse:eek:key:

bana satarsa sevinirsin degilmii:D

Geri
Üst Alt