Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Limitör Nedir ?

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar herkese tekrardan merhaba,

Az önce instagram da erkanaydinn16 kullanıcı adı ile bir profile girdim ve gördüklerim karşısın da şoke oldum. Aracına stage 3 yazılımı yaptırmış ve araç 230 HP olmuş ? Bunu aslı varmıdır ? Nedir ? Mümkünmüdür ?

Ayrıca aracına Limitör falan yaptırmış mı iptal mi etmiş anlamadım.

Sizden ricam bu kullanıcı adına ait olan profile bir girip bakmanızı ve siz değerli seat severlerin fikirlerini merak ediyorum... Adres : erkanaydinn16

Bursa plaka araç, aracı bilen vardır belki o taraftan.

125 lik leonlar 230 beygir oluyor turbo büyüyor intercooler falan ve yazılım 230 oluyor.bu 230 luk araç neymiş.limitör denen şey aracın yazılımında bulunan elektronik sınırlama fazla devir çevirme ve son hızlara için

Bursa tarafında bulunan arkadaşlara sesleniyorum var mı bilen birisi bu arkadaşı ve aracını
[doublepost=1447166138,1447166018][/doublepost]
125 lik leonlar 230 beygir oluyor turbo büyüyor intercooler falan ve yazılım 230 oluyor.bu 230 luk araç neymiş.limitör denen şey aracın yazılımında bulunan elektronik sınırlama fazla devir çevirme ve son hızlara için

Kaptan sende olmasan vallaha.... Çok teşekkür ederim ama adam aracına 20.000 TL harcamış Turbo Cem de yapılmış.
Yazılım ile araç kesicisi 7.800 devir de donuyormuş

Bursa tarafında bulunan arkadaşlara sesleniyorum var mı bilen birisi bu arkadaşı ve aracını
[doublepost=1447166138,1447166018][/doublepost]

Kaptan sende olmasan vallaha.... Çok teşekkür ederim ama adam aracına 20.000 TL harcamış Turbo Cem de yapılmış.
Yazılım ile araç kesicisi 7.800 devir de donuyormuş
Arac bursa scw ailesi ekibinde neyi öğrenmek istiyorsanız yardimci olayım numaram 5302520824

16cdf48

Limitör aracın belirli bir devirden daha fazla devir çevirmesini (örn dizellerde 4500dv, benzinlide 6500 dv gibi) engelleyen elektronik koruma sistemidir diyebiliriz.Motorun sağlıklık devir aralığında kalmasını sağlar.
Benim araç ta fr 2012 125 hp leon.230 hp olması için epeyce uğraşmak lazım.Sağlıklı bir şekilde çalışıyorsa tebrik ederim.Yani turbo v.s değişmiştir, yazılım değişmiştir, egzos değişmiştir, yani krank dereceli egzantrik filan olur mu bilemiyorum, ciddi güç artışı sağlanmış.
Araç yeni leon şu an baktım...Valla ne bileyim cupra 280 alırdım ben olsam...

Valla yapan ve imkanı olduktan sonra olmayacak birşey değil birde stage 3 dediğimiz de bir sürü parça değişiyor gerekirse turbo büyütülüyor zaten sadece turbo ve yazılımla 250hp güç elde edilebilir

1.6TDİ araçta 105hp olan gücü yazılım ve turbo ile 200hp yapıyor

kurye ile elden teslime verildi

Herkese Günaydın ve Hayırlı Sabahlar,

Yazdıklarınızı okudum teşekkür ederim. Buradan çıkaracağımız sonuç tam olarak yapılması istenilen şeyi yapabiliriz ama ne kadar sağlıklı olur orası tartışılır. 20.000 TL harcayıp araca bunun gibi şeyler yapmaktansa Leon Cupra almak daha mantıklı diye düşünüyorum..

Tekrardan herkese teşekkür ederim..

Herkese Günaydın ve Hayırlı Sabahlar,

Yazdıklarınızı okudum teşekkür ederim. Buradan çıkaracağımız sonuç tam olarak yapılması istenilen şeyi yapabiliriz ama ne kadar sağlıklı olur orası tartışılır. 20.000 TL harcayıp araca bunun gibi şeyler yapmaktansa Leon Cupra almak daha mantıklı diye düşünüyorum..

Tekrardan herkese teşekkür ederim..
Şahsi fikrim aynen öyle

16cdf48

Geri
Üst Alt