Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lig Tv'de Ses ve Görüntü Karısırsa :D

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
[video=youtube_share;os47es2qHjg]http://youtu.be/os47es2qHjg[/video]

puhahapuhahapuhaha

adamın evlenmeye ihtiyacı yokki kaç defa teklif edildi ama istemem diyor, ben erciyeste düşenleri kaldırsam yeter diyor, kaldırdıktan sonra ne yapıyorsa sanki yok evleneceksede kız istemeye ben giderim,,, kele tarif gerekmez pardon arife tarif gerekmez olacaktı pardon pardon

adamın evlenmeye ihtiyacı yokki kaç defa teklif edildi ama istemem diyor, ben erciyeste düşenleri kaldırsam yeter diyor, kaldırdıktan sonra ne yapıyorsa sanki yok evleneceksede kız istemeye ben giderim,,, kele tarif gerekmez pardon arife tarif gerekmez olacaktı pardon pardon
:D:Dögle kuru kuruya kardeşim de bak su kız var hanım hanım tam senlik bakalım konusalım okeylersek ooo yaza yaparız bi kır dügünü olmadı kar makineleri ne bi platform baglarız yapay karlamaların altından gecerken evet derizz:eek::eek: başımız kel ama fikirler bendeepuhaha

yap yap anca düzelirsin sen puhahapuhaha
arkadaş kar topu savaşı yaptıkk üşüdük sıcak cikolatamızı içelim dedik müsteri geldi cikolatam sogudu :kizgin: bide bişey alsa gene yanmıycamda 20 dk oyalandı cıktıı:eek::p:kizgin: gitti tüm freşligimm

Yemin ediyorum yerlere yattım gülmekten puhahapuhaha

:D:Dögle kuru kuruya kardeşim de bak su kız var hanım hanım tam senlik bakalım konusalım okeylersek ooo yaza yaparız bi kır dügünü olmadı kar makineleri ne bi platform baglarız yapay karlamaların altından gecerken evet derizz:eek::eek: başımız kel ama fikirler bendeepuhaha

Vay vay vay bizimki tutuşmuş puhaha Kazımım sonra eyvah ben nerede hata yaptım deme :eek::eek:

Geri
Üst Alt