Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Liberty Sigorta

digiersoy

Kayıtlı Üye
dostlar benim aracın kaskosu dolmuş yenileme yaptırıcaam Liberty Sigorta 585 00tl 10 taksit fiyat veriyo en fuluymüş nası fiyat geçen sene ankara sigortaydı 660 tı ankara sigorta için iyi değil diyolar bu Liberty Sigorta'yı öneriyo benim sigortacı arkadaş sizce fiyat nasıl?

nerdeyse üste para alıcan ersoy'um dewam tabii.

oh maşallah ne kadar az öyle..ben 1360 lira verdim..güneş sigorta..vakıflarınmış..çok met ettiler..

kaç yere sordum hep aynı fiyata yakın aldım.10 aşağı 20 yukarı bi tane 1000 lira aldım..pndan da ben şüphelendim bu sefer..bi de bilmediğim bi firma..bi de senelerdir arabam olmadı hep kiralık kullanıyordum..artıya geçmiş yıllarım da yok..

O zaman gelecek yıl % 30 hasarsızlık indirimi alacaksın inşallah kaza falan olmazsa.

ben eureko kullandım ve hiç memnun kalmadım şimdi ergo kullanıyorum çok memnunum. 860 a yaptırdım. 2 derece.

ersoy abı guzel fıyat almıssın valla

Geri
Üst Alt