Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lgp dönüşümü önerisi ?

cuma günü brc my -11 son sistem olan kiti taktırdım.çok memnunum.adana polat otogaz da taktırdım.işçilik çok ii. tavsiye ederim.ayrıca brc de kampanya var 500 liralık konuşma paketi hediye. 1500 liraya taktırdım.bilgilerinize.ayrıca yakıtı ölçtüm km de. şehir içi 210 krş.şehirler arası 190 krş yakıyo. 2005 cordoba 1.4 100 bg.

Hiç Bir LPG dönüşüm kiti en iyisi değildir sadece pahalı olanı ve kaliteli malzeme kullananı vardır, yalnız kötü ve tecrübesiz ustada oda bir halta yaramaz ben kendi aracıma iyi bir ustada Atiker taktırdım (Ustam Öyle dedi "Onuda takarım bunuda yalnız cebinden fazla çıkar BRC takarsam dedi ve hiç bir fark olmadığını söyledi") bende atiker takdırdım 2 senedir kullanıyorum Karsta -29 derecede kontak çevirmek zorunda kaldığım durumlarda dahi bir sıkıntı yaşamadım yalnız bu ara subap (Valve CARE) yağlama diye bişey çıkartmış PRINS onuda taktırsan olur diyor.. bi araştırıp taktırmayı düşünüyorum sizinde aklınızda bulunsun..:eek:key:

cuma günü brc my -11 son sistem olan kiti taktırdım.çok memnunum.adana polat otogaz da taktırdım.işçilik çok ii. Tavsiye ederim.ayrıca brc de kampanya var 500 liralık konuşma paketi hediye. 1500 liraya taktırdım.bilgilerinize.ayrıca yakıtı ölçtüm km de. şehir içi 210 krş.şehirler arası 190 krş yakıyo. 2005 cordoba 1.4 100 bg.
polat otogaz nerde kardeşim bende taktirmayi dusunuyorum adana 1500 lira sadce otogazciya verdin galiba ruhsata ne gidiyor ? 30 lira sizdirmazlik var ruhsata isleme ucreti nedir ortalama bilgin var mi ?

Geri
Üst Alt