Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lgp dönüşümü önerisi ?

haklısınız atikerin diğer sistemlere göre araçların motoruna zarar verme oranının yüksek olduğunu çok kişiden duymuştum.
ismail abi bu hafta içi fiyat araştırması yapacağım, inşallah brc yi uygun fiyata bulurum ama senden bi ricam var kaliteliden düşük kaliteye doğru lpg marka sıralamasını yapabilirmisin. (örn. brc-prince-lovato..... vs)

konuya kullanıcı olarak yorum yapayım benim lpg ci arkadaşık var ve şu an kullandığım beşinci 1.6 leon ve hepside 2006 ve üstü modellerdi bu araçlarda 2 tanesinde atiker 1 tane brc 1 tane tartarini 1 tanede lovato vardı bunların sadece 1 tanesine ben atiker taktırdım diğerleri aracı aldığımda üzerindeydi tartarini ve atikerde araç arıza ışı yakıyordu arkladaşıma gittim ve montajın iyi olmadığını söyledi aldı eline bir güzel düzeltti hiç bir sorun kalmadı bahsettiğim araçta belittiğim lpg markalarını en az 10.000 km kullandım hiç birinin diğerinden farkı yok montajı düzgün olduğu sürecede hiç birisinin ne çekişinde sorun var nede biri diğerinden uçuk miktarda tasarruf farkı var hepside aynı benim gözümde. diyeceğim şudurki montajına güvenebileceğiniz bir yere bütcenize göre bahsedilen markalardan istediğinizi taktırabilirsiniz. denenmiş ve görüşmüştür. hepsi tecrübe ile taspit edilmiştir.

haklısınız atikerin diğer sistemlere göre araçların motoruna zarar verme oranının yüksek olduğunu çok kişiden duymuştum.
ismail abi bu hafta içi fiyat araştırması yapacağım, inşallah brc yi uygun fiyata bulurum ama senden bi ricam var kaliteliden düşük kaliteye doğru lpg marka sıralamasını yapabilirmisin. (örn. brc-prince-lovato..... vs)

Bosch Marka enjektör kullanan sistemlerden size uyanı secerseniz doğru tercih yapmış olursunuz. Prins-Landi Renzo- zavolli - brc sizin bütcenize hangisi uyuyorsa araştırın bu sistemlerden birini takın

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
konuya kullanıcı olarak yorum yapayım benim lpg ci arkadaşık var ve şu an kullandığım beşinci 1.6 leon ve hepside 2006 ve üstü modellerdi bu araçlarda 2 tanesinde atiker 1 tane brc 1 tane tartarini 1 tanede lovato vardı bunların sadece 1 tanesine ben atiker taktırdım diğerleri aracı aldığımda üzerindeydi tartarini ve atikerde araç arıza ışı yakıyordu arkladaşıma gittim ve montajın iyi olmadığını söyledi aldı eline bir güzel düzeltti hiç bir sorun kalmadı bahsettiğim araçta belittiğim lpg markalarını en az 10.000 km kullandım hiç birinin diğerinden farkı yok montajı düzgün olduğu sürecede hiç birisinin ne çekişinde sorun var nede biri diğerinden uçuk miktarda tasarruf farkı var hepside aynı benim gözümde. diyeceğim şudurki montajına güvenebileceğiniz bir yere bütcenize göre bahsedilen markalardan istediğinizi taktırabilirsiniz. denenmiş ve görüşmüştür. hepsi tecrübe ile taspit edilmiştir.

ustalık hakikaten önemli hocam size katılmamak elde değil.
bu bahsettiğiniz ustayada uğrarım kayseride değilmi adresi verebilirmisiniz.

Bosch Marka enjektör kullanan sistemlerden size uyanı secerseniz doğru tercih yapmış olursunuz. Prins-Landi Renzo- zavolli - brc sizin bütcenize hangisi uyuyorsa araştırın bu sistemlerden birini takın

ne demek istediğiniz anladım. inş. işinin ehli bir ustayıda bulursam bu bahsettiğiniz dört marka arasından birini seçeceğim. :eek:key:

ismail usta sizin yeriniz nerde ? anadoludamısnız avrupadamısnız ?
bu bölümde lpg ile ilgili çok sorular soruluyor montaj yaptırmak isteyende oluyor arızayı gidermek isteyende
konu ile alakalı aslında reklam yapmak yasak site kuralları gereğince ama hangi bölgede oldugunuzu yazarsanız acil durumlarda
size başvurabiliriz ?

• Beğen
sanayi köprüsünden girin ışıklardan sola döünün ordan ilk sağ 20-30 mt gittinten sonra sağda görürsünüz
maviotogaz yusuf usta var selamımı söyle benim aracıma taktığı atiker kitinden bahset aynısından istediğini birlit gerisine karışma bence

• Beğen
Benim kendi yerim yok bir firmanın 12 senedir çalısanı son 6 senedir ustabaşısıyım. Bu forma reklam amaçlı yazmıyorum zaten birbirimizdeki bilgileri paylaşma amacı ile burdayız. Ben kendi görüşlerimi yazmakta bir sakınca görmüyorum bildiğim konuda, fakat bu yazdıklarım kimseyi bağlayıcı değildir. sadece paylaşımdır. çalıştıgımyer anadolu yakasında, yardımcı olabilecegim konularda neden olmasın her zamn yardım etmek isterim. Ticari amaç gütmeden.

bendede 2004 cordoba var ben okcan marka tüp taktırdım çok memnunum performansı benzinliye göre daha da iyileşti

önder üyelerimiz bölümünden kendini tanıtan bir konu açarmısın seni tanımak isteriz

• Beğen
bendede 2004 cordoba var ben okcan marka tüp taktırdım çok memnunum performansı benzinliye göre daha da iyileşti

hocam lpg nin performansının benzinden daha iyi olduğunu sanmıyorum, ama siz sorunsuz kullanıyorsanız sorun yok demektir:eek:key:

Geri
Üst Alt