Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lgp dönüşümü önerisi ?

Konu, 'Cordoba' kısmında RD38 tarafından paylaşıldı.

1. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    arkadaşlar yeni aldığım aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. aklımda lovato veya zavoli markaları var. önerileriniz benim için kıymetlidir. önerilerinize istinaden hafta içi lpg dönüşüm servislerinden fiyat almayı düşünüyorum.

aracım: 2004 model cordoba 1,4 16V 100bg signo

şimdiden önerileriniz ve yorumlanız için teşekkür ederim.:eek:key:

Bunu beğendi. REİS38 bunu beğendi.
  2. gunes59

gunes59 SCW Üyesi

11
    1
    3
    brc düşünün biraz pahalı ama daha iyi diye biliyorum.

3. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    lovato ve zavoli arasından lovato'yu seçerim ama sebebi lovato ve landirenzo'yu iyi olarak duymam... Ben Atiker taktırdım yaklaşık 500 km oldu ama sıkıntı görmedim şimdilik...

4. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    brc biraz pahalı geldi bana.

atiker biraz basit geliyo sanki ama atikeri hakkaten iyi takan bi ustayı bulsam taktırabilirim. nerde taktırdın emre atikeri?

5. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Brc derim.

Pahalı ama araca uzun vade binmeyi düşünüyorsan uzun ömürlü kaliteli bir sistemdir.

6. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Resul hocam Yeni Sanayi'den Ihlamur köprüsüne (DSİ tarafından) çıkmadan önce sağdaki sokakta Taşkınlar var, ben işlerini şimdilik iyi yaptıklarını düşünüyorum. Tanıdık vasıtasıyla gittim oraya, uygun fiyata ayarladıkları için bir de tanıdık oraya yönlendirdiği için Atiker taktırdım.. Onlar aynı zamanda Prins takıyor... Bana kalsaydı 1350 TL verip Olgun'da Landirenzo taktırırdım... Ama karar sizin. Benim ne kadara taktırdığımı söylemeyin ama düşük fiyat almaya çalışın bence... Ben 900'e taktırdım.

7. powerkings

powerkings SCW Üyesi

6
    1
    3
    Arkadaşım merhaba

2.el olarak 3 ay önce aldığım otomatik cordobama önceki sahibi sıralı atiker taktırmış ( muhtemelen ucuz olduğu için ) bizim araçlar için kesinlikle bu markayı tavsiye etmiyorum.. ben söktürüp BRC taktırmayı düşünüyorum...( Bizim grupta kalan araçlarda audi, skoda,VW, Seat Brc Tavsiye ediliyor.) motor ikaz lambası ile kardeş olduk sürekli yanıyor, servise gidiyorum LPG'li araçlarda yanar deniyor, Gazcıya gidiyorum gaz sisteminde sorun yok diyor...lamba yanınca araç oksijen sensörü arızası varmış gibi davranıyor... lambanın yandığı bir şey değil yakıt çok büyük derecede artıyor gazda max 0,30 kr yakması gereken aracım 0,38 - 0.40 kr yakıyor benzini sen düşün artık :(

8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    brc daha çok fransız ve kore arabalarında daha verimli bir sistem.. ayrıca türkiyede üretiliyor (!)
    vag grubu için en uyumlu sistem Lovato bu konuda diğer sitelerden de araştırma yapabılırsın..

1.4 cordoba signoya biz lovato taktırdık 3yıl boyunca tık demedi denedik gördük :eek:key:

9. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43

Ben BRC yetkili servisinde çalışıyorum fakat hiç Türkiyede üretilen brc lpg sistemi görmedim. Sizi nerde gördünüz merak ettim. :)

10. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    tamamen italyan olduğunu ve geçen yıl itibariyle türkiyede üretime başlamadığınımı söylüyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş