Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lgp dönüşümü önerisi ?

RD38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni aldığım aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. aklımda lovato veya zavoli markaları var. önerileriniz benim için kıymetlidir. önerilerinize istinaden hafta içi lpg dönüşüm servislerinden fiyat almayı düşünüyorum.

aracım: 2004 model cordoba 1,4 16V 100bg signo

şimdiden önerileriniz ve yorumlanız için teşekkür ederim.:eek:key:

brc düşünün biraz pahalı ama daha iyi diye biliyorum.

lovato ve zavoli arasından lovato'yu seçerim ama sebebi lovato ve landirenzo'yu iyi olarak duymam... Ben Atiker taktırdım yaklaşık 500 km oldu ama sıkıntı görmedim şimdilik...

brc düşünün biraz pahalı ama daha iyi diye biliyorum.

brc biraz pahalı geldi bana.

lovato ve zavoli arasından lovato'yu seçerim ama sebebi lovato ve landirenzo'yu iyi olarak duymam... Ben Atiker taktırdım yaklaşık 500 km oldu ama sıkıntı görmedim şimdilik...

atiker biraz basit geliyo sanki ama atikeri hakkaten iyi takan bi ustayı bulsam taktırabilirim. nerde taktırdın emre atikeri?

Brc derim.

Pahalı ama araca uzun vade binmeyi düşünüyorsan uzun ömürlü kaliteli bir sistemdir.

Resul hocam Yeni Sanayi'den Ihlamur köprüsüne (DSİ tarafından) çıkmadan önce sağdaki sokakta Taşkınlar var, ben işlerini şimdilik iyi yaptıklarını düşünüyorum. Tanıdık vasıtasıyla gittim oraya, uygun fiyata ayarladıkları için bir de tanıdık oraya yönlendirdiği için Atiker taktırdım.. Onlar aynı zamanda Prins takıyor... Bana kalsaydı 1350 TL verip Olgun'da Landirenzo taktırırdım... Ama karar sizin. Benim ne kadara taktırdığımı söylemeyin ama düşük fiyat almaya çalışın bence... Ben 900'e taktırdım.

Arkadaşım merhaba

2.el olarak 3 ay önce aldığım otomatik cordobama önceki sahibi sıralı atiker taktırmış ( muhtemelen ucuz olduğu için ) bizim araçlar için kesinlikle bu markayı tavsiye etmiyorum.. ben söktürüp BRC taktırmayı düşünüyorum...( Bizim grupta kalan araçlarda audi, skoda,VW, Seat Brc Tavsiye ediliyor.) motor ikaz lambası ile kardeş olduk sürekli yanıyor, servise gidiyorum LPG'li araçlarda yanar deniyor, Gazcıya gidiyorum gaz sisteminde sorun yok diyor...lamba yanınca araç oksijen sensörü arızası varmış gibi davranıyor... lambanın yandığı bir şey değil yakıt çok büyük derecede artıyor gazda max 0,30 kr yakması gereken aracım 0,38 - 0.40 kr yakıyor benzini sen düşün artık :(

brc daha çok fransız ve kore arabalarında daha verimli bir sistem.. ayrıca türkiyede üretiliyor (!)
vag grubu için en uyumlu sistem Lovato bu konuda diğer sitelerden de araştırma yapabılırsın..

1.4 cordoba signoya biz lovato taktırdık 3yıl boyunca tık demedi denedik gördük :eek:key:

brc daha çok fransız ve kore arabalarında daha verimli bir sistem.. ayrıca türkiyede üretiliyor (!)
vag grubu için en uyumlu sistem Lovato bu konuda diğer sitelerden de araştırma yapabılırsın..

1.4 cordoba signoya biz lovato taktırdık 3yıl boyunca tık demedi denedik gördük :eek:key:

Ben BRC yetkili servisinde çalışıyorum fakat hiç Türkiyede üretilen brc lpg sistemi görmedim. Sizi nerde gördünüz merak ettim. :)

Ben BRC yetkili servisinde çalışıyorum fakat hiç Türkiyede üretilen brc lpg sistemi görmedim. Sizi nerde gördünüz merak ettim. :)

tamamen italyan olduğunu ve geçen yıl itibariyle türkiyede üretime başlamadığınımı söylüyorsunuz ?

Geri
Üst Alt