Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'una Ecufast yaptıran var mı ?

kepirlikerem

Kayıtlı Üye
Ecufast veya chiptuning vs gibi uygulama yaptıran var mı daha önce aramızda ?

2 hafta sonra görev yerim olan Şanlıurfa'ya döneceğim. İstanbul'dayken son bi kaç dokunuş daha yapmak istiyorum aracıma.

Yaptıran varsa yorumları almak istiyorum

2 hafta sonra görev yerim olan Şanlıurfa'ya döneceğim. İstanbul'dayken son bi kaç dokunuş daha yapmak istiyorum aracıma.

Açıkçası yazılım tuning yaptırmaya sıcak bakmıyorum. Özellikle aracınız DSG ise mekatroniğe varana kadar zararı dokunabiliyor. Daha önce de bir konuda aynı şeyleri yazmıştım. Bence yaptırmayın.

bence çok merak ediyorum 1.4 tsi 122hp aracım için ama bir türlü cesaret edemiyorum

Teşekkürler Hocam yorumunuz için. Nette kullananlardan olumlu geri bildirimler görünce ben de yaptırmaya niyetlenmiştim. Şimdi tekrar düşüneceğim

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Teşekkürler Hocam yorumunuz için. Nette kullananlardan olumlu geri bildirimler görünce ben de yaptırmaya niyetlenmiştim. Şimdi tekrar düşüneceğim

Yani bu parçalar riske atılacak parçalar değil. Bu nedenle küçük bir performans artışı için motoru tehlikeye atmaya gerek yok yani :)

Arabaya zarar vermek gibisinden bir şey yok aksine yazılımın daha çok faydası var. Hard bi yazılım attırmadığın sürece dsgye bi zararı yok. Benim fikrim yaptırın rahatlayın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arabaya zarar vermek gibisinden bir şey yok aksine yazılımın daha çok faydası var. Hard bi yazılım attırmadığın sürece dsgye bi zararı yok. Benim fikrim yaptırın rahatlayın

Sent from my iPhone using Tapatalk
burak kardeşime katılıyorum soft yazılım iyidir ;)

Soft yazılım yani benim bahsettiğim Ecufast mi oluyor Hocam :) yabancıyım bu konulara

Ecufast soft yazılım bende de var güzel tatlı bir sıkıntısını görmedim.

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ecufast bi yazilim firmasidir.
Yazilimin turu degil.
Ben DR.ECU nun bayiligini yapmaktayim.
Yazilim aracdan araca degisir. Kalitesi firma ile ilgilidir. Yaptiran arkadaslar tecrubelerini paylasacaktir.
Yazilimin stabil olmasi cok onemlidir. Firma olarak tsi tdi grubu yani vag grubunu icine aldigim hicbir aracda en ufak stabilizasyon sorunu yasamadik. Ve musterilerimizden de daima olumlu geribildirimler olmustur.
Istanbulda avrupa ve anadolu yakasinda bayiliklerimiz mevcut merkezimiz avrupa yakasi maslaktadir.
Hemen hemen her sehirde bayilerimiz mevcut.
Chip tunnig isini dogru yapanda var copy paste yapanda. Bu sebepten kaliteli ve taninan bir firma ile bu isi yaptirmak cok onemlidir.
Custom yazilimlarda tr nin en iyisi oldugumuzu rahatlikla belirtebilirim.

Geri
Üst Alt