Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonun tamponu çarpmış kuzen (cupra değişiklik)

Hüzeyir tamponun alt tarafında yırtık var o yüzden değişim verirler,yırtık delik olmadığı sürece onarım veriyorlar..

evet.. :)
stock tamponla Cupra tamponun fiyatı aynı zaten makyajsızda..makyajlıda nasıl bilmiyorum..bu fark da farklı ızgaralardan kaynaklanıyo..belki şuan daha ucuzdur..

Makyajlı orjinal tampon ile makyajlı cupra tampon fiyatı arasında ufak bir meblağ var. Bir de ızgaralar farklı onların farkı..

tşkrler hepinize
araç kapının önünde yatıyo
pazartesi vericem
bugün kapalıymış yatmasın boşuna dedim
acil bişey olur alır giderim diye
bi de size sormuş olurum dedim sonradan keşke dememek için

benimde tamponun altında dökülme başladı sadece belli bi yerde giderek büyüyor onuda dediğiniz gibi mi halletmek lazım..makyajsız bu arada

tşkrler hepinize
araç kapının önünde yatıyo
pazartesi vericem
bugün kapalıymış yatmasın boşuna dedim
acil bişey olur alır giderim diye
bi de size sormuş olurum dedim sonradan keşke dememek için

tamponu değiştirdikten sonra hangi yolları izlediğinizi, ne kadara mal olduğunu vs. paylaşırsanız biz de bir fikir edinelim :)

Sana yeteri kadar açıklamayı yapmıştım. Daha ne istiyorsun be adam:D

:D doğru söylüyorsun ibrahim baya bi uğraştın gerçekten sağol ama geçen arkadaş benim yanımda aradı eryayı önce sibel hanımla görüştü pek bi yardımcı olamadı sanırım sonra hüseyin usta miydı hasan mıydı adı unuttum onu bağladı telefona pek iç açıcı şeyler söylemedi :( tamponun bırak yırtık mırtık olmasını haşat olsa bile experts auto king'e gönderiyor ve yapılmış bi şekilde geri geliyor biz bile şaşırıyoruz dedi :( şimdi tamponu vuran arkadaş ne yapacağını şaşırdı bir sürü soru işareti

Geri
Üst Alt