Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'un Bujileri Kaç Binde Bir Değişiyor?

abi benhim bujiler Eryada 30 binde değişmişti. Ön balatalar da 30 binde değişmişti. Fren hidroliği ve arka balataları 45 binde değiştirdiler .

bujiler 30 binde değişmesi şart bencede , biz değiştiğimizde eskilere bi baktım kömür gibi kapkara olmuşlardı maşallah :) , Değiştikten sonra farkı hissettiriyo araç zaten.

bujileri ben her bakimda degistiriyorum kaan abi zaten cok pahali degiller toplam 30tl gibi kalmis aklimda..dunyanin en pahali benzinini bari verimli yakalim diye dusunuyorum:
fren balatalarim ise 38.000deyim azcik daha idare eder ama askerden donunce fren hidrolik sivisiyla birlikte komple disk balata da degistirecegim 3.yil bakiminda

Ben ne zaman degiştreyim 24 bin km olucak arabam 1 ay sonra 2.sene bakımı var...

bujileri ben her bakimda degistiriyorum kaan abi zaten cok pahali degiller toplam 30tl gibi kalmis aklimda..dunyanin en pahali benzinini bari verimli yakalim diye dusunuyorum:
fren balatalarim ise 38.000deyim azcik daha idare eder ama askerden donunce fren hidrolik sivisiyla birlikte komple disk balata da degistirecegim 3.yil bakiminda

tolkicanım TSI bujisi 100 küsüre geliyo.. :)

Kac km de bi değişiyor bilmiyorum ama cok kullanıyorsanız aracı 2 senede bir değiştirmek iyidir ben 3 sene doldu değiştirdim ki daha önce değişmedi bakımlardada bişi demediler yakıt ise düştü bir miktar

Kac km de bi değişiyor bilmiyorum ama cok kullanıyorsanız aracı 2 senede bir değiştirmek iyidir ben 3 sene doldu değiştirdim ki daha önce değişmedi bakımlardada bişi demediler yakıt ise düştü bir miktar

çok kullanıyosak 2 yılda 1 mi değiştirelim kardeşim. ?? :)

kaan her 10k da bir bujileri degistir ben oyle yapiyorum

servis ne yapıyorsa odur, üzerine fazladan bakım yapmaya gerek yok. balatalar normal kullanımda 60bin civarı değişir. Eğer az frenle kullanıyorsan 75bine kadar da dayanabilir.

Geri
Üst Alt