Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonumun intercooleri de tamamdır yorumlarınız

Teşekkürler :)
Ben de Lag olmamıştır die tahmin etmiştim ama yine bi sorayım dedim..
Birde Lagı bahsettiğiniz şekilde anlayamazsınız zaten.. 3ten sonraki viteslerde turbonun full boost basabileceği bir devirde gaza basarak anlayabilirsiniz LAG olayını..

dediğinide denedim 3 ve dördün sonuna kadar 1 bar basıyor hatta orjinal yazılımda basınç yavaşca devir yükseldikçe düşüyordu bu yazılımda vites sonuna kadar basınç düşmüyor turbo için zararlı ama benim hoşuma gidiyor sonuçta turbo tamir takımı 200 tl 100 de taktırma parası 300 tl pazardan pazara bindiğimide hesaplarsak 5 senede anca bozulur :) :)

özel yapıldı ben iki çıkışıda aynı yerde olsun istedim maksat aracın her yerinden boru geçmesin nekadar temiz olursa okadar hoşuma gidiyor

Sanırım Turbo LAG ı başka birşeyle karıştırdınız :)
Turbo Lag gaza bastığınız anda turbo ile motor arasındaki havanın haciminin büyüklüğüne bağlı olarak turbonun hava basıncını yükseltebilme zamanıdır..
Buradan ayrıntılı bakabilirsiniz : http://en.wikipedia.org/wiki/Turbocharger
dediğinide denedim 3 ve dördün sonuna kadar 1 bar basıyor hatta orjinal yazılımda basınç yavaşca devir yükseldikçe düşüyordu bu yazılımda vites sonuna kadar basınç düşmüyor turbo için zararlı ama benim hoşuma gidiyor sonuçta turbo tamir takımı 200 tl 100 de taktırma parası 300 tl pazardan pazara bindiğimide hesaplarsak 5 senede anca bozulur :) :)

sorun yok lag ın ne olduğu çok önemli değil ben gaza bastığım anda turbomun basıncını hissediyorum önemli olan o :) bir sorunum yok çok şükür

güle güle kullan
eline sağlık :)

Turbo Lag'ın artmaması gibi bişey imkansız. Fizik kurallarına aykırı bişey bu.

güle güle kullan... performansının çok olacağına eminim...

Geri
Üst Alt