Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumun direksiyonundan gelen ses

Arkadaşlar,

Mevcut bahsi geçen konu ile bende yaklaşık 1 aydan buyana haşır neşir oldum sanki direksiyonun altından pet şişe sıkışması gibi çıtırdılar geliyor ama çok dikkatli denlenmesi gerekiyor duyabilmek için.Aracımı alalı yaklaşık 6 ay oldu dün Doğuş Maslak Servis ile görüştüm teşhis"airbag sökülüp etrafındaki başluğa yalıtım silikonu çekilecek"dendi.Yarım günlük işmiş.Tabi yapılan işlem garantiden olacak.Randevu için benden haber bekliyorlar.Oldukça ilgilendiler.

Utku Abi, sonucu buradan bizlerle paylasırsan cok güzel olur. Beklemedeyiz..

bu sesten bende muzdaribim arkadaşlar plastik sürtmesi gibi bişey anlatılması zor araç daha 4.5 aylık ama malesef ben bunu daha önceki ibizamdada duyuyodum. servise gitsen anlatması bir dert bulmaları daha bir dert bulamıyolar bazen nerden geldiğini sinir bişey.

ÇÖZÜLDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ :))
Selam Dostlar,
Ankara Konya Yolu Doğuş'ta bir çözüm bulamayınca Doğuş Etimesgut'a götürdüm aracımı ve ses airbagten geliyor dendi.
Yarım saatlik bir çalışma yaptılar sanırım VUS arkadaşın bahsettiği ("airbag sökülüp etrafındaki başluğa yalıtım silikonu çekilecek") işlem yapıldı benim aracıma da ve ARTIK DİREKSİYONDAN SES GELMİYOR...
Direksiyon sökülüp gerekli düzenlemeler yapıldı denildi.
Çok mutluyummmm inanılmaz sevindim. Böyle problemi olan arkadaşlar en azından ustaları airbag'e yönlendirirse sorunları çözülecektir arkadaşlar...
Herkese burdan sevgiler selamlar

bu yöntemle çözüm bulabilen arkadaşlar burdan paylaşırsa güzel olur dostlar

Arkadaşım bende 2007 seat toledo var ilk zamanlarda bende de bu ses hafif hafif geliyordu son zamanlarda tam tur sağ-sol dönüşlerinde ses çoğalmaya başladı.Şimdi ön takımda problem var düz yolda giderken direksiyonu hafif sağa doğru kırınca sürtme sesi geliyor.Bende bu sesle ilişkilendiriyorum bence ihmal etme yetkili servise git iyice kontrol etsinler.

Geri
Üst Alt