Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumu sattım...:(

kardes senı bulusmaya beklıyorduk hayırlısı olsun bız pazar gunu gene bulusucaz gelmek ıstersen mısafırımız olursun

kardes senı bulusmaya beklıyorduk hayırlısı olsun bız pazar gunu gene bulusucaz gelmek ıstersen mısafırımız olursun
kardesim sagolasinda bizde seat bitmez onu sattik ama annemin ibizasi ile gelirdim ama Kardesim senin mesajina cevap atmayi unuttum kusura bakma...ben ayin 12sinde askere gidecegimden nisanlim ve ailesi adanaya gelecekler pazar aksami donecekler ondan gelemeyecegim sagolasin davetin icin...

kardesim sagolasinda bizde seat bitmez onu sattik ama annemin ibizasi ile gelirdim ama Kardesim senin mesajina cevap atmayi unuttum kusura bakma...ben ayin 12sinde askere gidecegimden nisanlim ve ailesi adanaya gelecekler pazar aksami donecekler ondan gelemeyecegim sagolasin davetin icin...
hayırlısı olsun artık dedıgım gbı gelırsen yer mekan saat bellı :eek:key:

ya ben çok sevdiğim arkadaşıma sattım içim hiç yanmadı bana da kardeş olmuştur 5 yıldır en zor günlerimde de beni hiç satmamıştır ama kardeş dediğim bir arkadaşa verdim içim hiç acımadı ama yolda görüyorum garip oluyorum kendimi şerefsiz gibi hissediyorum ya!!!!!insan dostunu satar mı diye...

ya ben çok sevdiğim arkadaşıma sattım içim hiç yanmadı bana da kardeş olmuştur 5 yıldır en zor günlerimde de beni hiç satmamıştır ama kardeş dediğim bir arkadaşa verdim içim hiç acımadı ama yolda görüyorum garip oluyorum kendimi şerefsiz gibi hissediyorum ya!!!!!insan dostunu satar mı diye...

Suanda seni en iyi anlayabilecek kisi benim heralde:(

artık nerde bi leon görsen gözün takılacak dalacaksın uzaklara. mazi peşini hiç bırakmayacak gözlerin dolacak ama utanacaksın ağlamaya. zor olacak ama alışacaksın yanlızlığa. :D:D. içindeki leon aşkı hiç sönmesin...

çok iyiymiş...

umarım çok daha iyisine tekrar sahip olursun...

Geri
Üst Alt