Leonumu sattım...:( | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leonumu sattım...:(

igci_01

Kayıtlı Üye
Az önce 02 eylül 2008 de satın aldığım ilk arabam olan LEONumu sattım...Babamla alıcı olan kişi noterde işlemlerle uğraşırken 20 dakika muhabbet sohbet ettik...Çok kahrımı çekti...Leon alırken ve kullanırken sahibini ne kadar mutlu ediosa satması da aynı derece çok kötü bir duyguymuş...bir daha yaşamak istemem doğrusu...LEONunuzun dğerini bilin arkadaşlar...Sizlerle dertleşmek istedim...okuyan arkadaşlara teşekkür ederim...:(:(:(:(:(:(

picassoner

Kayıtlı Üye
allah sabır versin:) yepyeni leonla, satmamak üzere yola devam temennısıyle.

38alee

Kayıtlı Üye
artık nerde bi leon görsen gözün takılacak dalacaksın uzaklara. mazi peşini hiç bırakmayacak gözlerin dolacak ama utanacaksın ağlamaya. zor olacak ama alışacaksın yanlızlığa. :D:D. içindeki leon aşkı hiç sönmesin...

tugra kazım

Kayıtlı Üye
hayırlısı olsun alan arkadaş ve senin içinde hayırlısı olsun a5 için dügmeye baştın diyebilirmiyiz o halde :eek:key:

cuprali

Kayıtlı Üye
ne diyelim bilmemki inşallah değerini bilen biri almıştır mehmet Allah gönlüne göre verir inşallah

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Allah daha iyilerini nasip etsin kardeşim..

igci_01

Kayıtlı Üye
sağolun ağabeylerim şuan ne kadar üzülüyorsam yeni arabada da mislisiyle sevineceğimdir ama şimdi ki halim çok can sıkıcı.Ama çok şükür ki scw ailem var bu da yüzlerce seat leonum var demek iyiki varsınız:eek:key:

Duvi

Kayıtlı Üye
http://youtu.be/HYABSEHGXW8

Michelinin bu reklamindaki gibi eskiye üzülmen yenisi gelince mutluluğa dönüşeceğinden su anda yaşadıklarında leonunda güzel hatıra olarak kalacak akında..hayirlis olsun mehmetçim alan hayrını görsün sende gönlüne görmesini alırsın inşallah..