Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumu Satıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkür ederim hepinize ama dediğim gibi boş leonlardan farklı değilse satmam aylar alıcak yada 25den falan satıcam anca öyle..

hayırlısı olsun, Allah gönlüne göre versin. Ticarette şu mantık var, senin ne kadara mal ettiğin değil ne fiyata ne kadar zamanda satacağın önemli. sanırım bu değerlendirmeyi yapmışsındır.

Çok kısa bir hesap mantığı, aracının değeri şu anki modelden kaç yaş geride olduğu ve sıfır fiyatının o yıl rakamına göre %7 / yıl eksiği civarında olmalı. Aksesuar para etmez demek de pek doğru olmasa gerek ama birebir sıfır fiyatıyla da değerlendirmek doğru olmaz. Ben aracımı satarken bu değerlendirmeleri yapmış, fazla km değerini de düşünmöüş ve hemen satmam gerektiği konusunda akıl birliği yapıp ona göre ticareti gerçekleştirmiştim. Şansın açık olsun dostum.

efe tamponu alalım senın talıbızzzzzzzz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt