Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumla İlgili Bir Kaç Problemim Var...

hidrolik boşken arabayı kullanarak servise götürmek çok riskli..hazne boşsa kaçak olma ihtimali yüksek..ve kaçak varsa da sert olmasa da ortalama bi kaç frenden sonra frenlerin komple gitme ihtimali olabilir..bence kesinlikle çekiciyle gitmesi lazım arabanın..
geçmiş olsun.. :(

hidrolik boşken arabayı kullanarak servise götürmek çok riskli..hazne boşsa kaçak olma ihtimali yüksek..ve kaçak varsa da sert olmasa da ortalama bi kaç frenden sonra frenlerin komple gitme ihtimali olabilir..bence kesinlikle çekiciyle gitmesi lazım arabanın..
geçmiş olsun.. :(

Sağol yiğit. zaten kaçak olduğunu çözdük pedalların üzerinde çiğ düşmüş gibi birikinti oluşuyor büyük ihtimal oradan geliyor :( büyük ihtimal yol yardımı arayacam

teşekkür ederim. aslında evet yol yardımını aramak daha mantıklı geliyor ama zaten parça değişimi için servise gitmesi gerek demeyecekler mi

diyebilirler evet ama en azından araç yürüyemecek durumda olup olmadığını kontrol ederler yürüyerek gitmesinde sıkıntı var ise çeki ile götürürler Allah koroson sen götürürken sorun çıksa kabul etmezler

diyebilirler evet ama en azından araç yürüyemecek durumda olup olmadığını kontrol ederler yürüyerek gitmesinde sıkıntı var ise çeki ile götürürler Allah koroson sen götürürken sorun çıksa kabul etmezler

haklısınız az önce konuştum seat yol yardımla biz gelir bakarız servislik bir drum varsa servise çekeriz dediler.

sağolun ilginiz için arkadaşlar

allah korumuş walla hiç bakmayada bilirdin arada kontrol lazım

Geçmiş olsun. Çok şaşırdım ya hem servise hemde araca. Nası sıfır arabada böyle bir hata olabiliyor hadi oldu o servisteki dümbük açıp bakmadı mı hiç kaputu fren bu borumu ya.

Geçmiş olsun. Çok şaşırdım ya hem servise hemde araca. Nası sıfır arabada böyle bir hata olabiliyor hadi oldu o servisteki dümbük açıp bakmadı mı hiç kaputu fren bu borumu ya.

hadi araba bu olur diyorsun da, işte servisdeki dallamanın tutumu asıl benim canımı sıkan olay. :( adam resmen git nereye patlarsan patla tavrın da adam olsa açar kaputu bi bakar bunun hidrolik yağı mı kaçırıyor bitmiş mi nedir böyle bir şey görmedim duymadım ömrü hayatımda ya :(

hadi araba bu olur diyorsun da, işte servisdeki dallamanın tutumu asıl benim canımı sıkan olay. :( adam resmen git nereye patlarsan patla tavrın da adam olsa açar kaputu bi bakar bunun hidrolik yağı mı kaçırıyor bitmiş mi nedir böyle bir şey görmedim duymadım ömrü hayatımda ya :(

Altura götürebilirsin aslında mecnun usta var orda tanır beni 1.2 leon ahmet hemşerinmiş de ilgilenir ben servis katına onla beraber arabayla iniyorum geziyorum:)

Altura götürebilirsin aslında mecnun usta var orda tanır beni 1.2 leon ahmet hemşerinmiş de ilgilenir ben servis katına onla beraber arabayla iniyorum geziyorum:)

altura bi kere gittim. orada da çok ciddi bir ilgi görmedim servise bende inecem aracımın yanına dedim yok dediler servis kısmına müşteri alamıyoruz bende çıktım gittim.

Geri
Üst Alt