Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumla İlgili Bir Kaç Problemim Var...

bende ışık niye yanmadı acaba diyorum, elimde 1m in pdf kulanım klavuzundan baktım şimdi, fren hidroliği seviyesi çok düşük oldugunda yanar diyor.. sanırım o kritere gelmemiş daha.. bu durumda fren pedalina daha sert basmanız lazım, fren mesafeniz daha fazla olacaktır diye yazyor

Dediğim gibi davlumbazın içinde kalmıştır muhakkak yoksa ışığı yanardı, Ama sen genede bi dene, çok uzak ise 1 litre hidroliği boşalt içine, gidene kadarda bitecek değil yha.. Sakın çekiciye tonla para verme..

bakalım Selçuk Canın dediği gibi kaskonun ücretsiz çekici hizmeti var olmazsa onun kullanırım

haydaa yeni sıfır araba bu nerden çıktı şimdi :( :( :( ben öğlen aracıma gider bakarım sana hangi seviyede olduğunu söylerim kardeşim ama telefonla serviside ara bakalım bir ne dicekler hatta sana alturun telefonunu veriyim buyur : 0212 411 17 00 birde 0212 411 17 99 kardeşim burdan servise yönlendirsinler ustayla görüş bakalım ne dicekler

Çok canım sıkıldı şu an o gün gittiğim servis esenyurt doğuş bana 6-7 km mesafede birazdan arayıp ağzıma geleni söyleyecem

bende ışık niye yanmadı acaba diyorum, elimde 1m in pdf kulanım klavuzundan baktım şimdi, fren hidroliği seviyesi çok düşük oldugunda yanar diyor.. sanırım o kritere gelmemiş daha.. bu durumda fren pedalina daha sert basmanız lazım, fren mesafeniz daha fazla olacaktır diye yazyor

demek ki içinde daha var ışık yanmadığına göre abi :( işte geçen hafta kullandığımda ani fren yapmam gerekti zor yavaşlayabildim pedalı köklememe rağmen ama bi tuhaflık olduğu hissettim üzerine düşmedim aptal gibi :(

demek ki içinde daha var ışık yanmadığına göre abi :( işte geçen hafta kullandığımda ani fren yapmam gerekti zor yavaşlayabildim pedalı köklememe rağmen ama bi tuhaflık olduğu hissettim üzerine düşmedim aptal gibi :(

enes sana en yakın servis nereyse oraya 4 lüleri yakıp sakin sakin git bence, ama önce bi dene hiç işe yaramıyosa çekici olayına gir arkadaşların dedigi gibi

bakalım Selçuk Canın dediği gibi kaskonun ücretsiz çekici hizmeti var olmazsa onun kullanırım

Çok canım sıkıldı şu an o gün gittiğim servis esenyurt doğuş bana 6-7 km mesafede birazdan arayıp ağzıma geleni söyleyecem

Sende haklısın tabi sıfır aldığın araçta böyle birşey çıkması can sıkıcı ama genede sakin ol servise derdini anlat eminim gerekeni yapıcaklardır :(

enes sana en yakın servis nereyse oraya 4 lüleri yakıp sakin sakin git bence, ama önce bi dene hiç işe yaramıyosa çekici olayına gir arkadaşların dedigi gibi

Sende haklısın tabi sıfır aldığın araçta böyle birşey çıkması can sıkıcı ama genede sakin ol servise derdini anlat eminim gerekeni yapıcaklardır :(

şimdi aradım esenyurt doğuşu, tatil olduğu için herhangi bir müdahale yapılamazdı diyorlar yani sen git bir yere çarp gibi birşey demek oluyor bu nasıl bir ticari ahlaktır bu anlamış değilim :( ilk fırsatta gidecem.

frenlerim tutuyor ender abi tabi biraz dipte etkisini gösteriyor yani ilk aldığım zaman ki haline göre frene biraz daha kuvvet uygulamam gerekiyor :(

geçmiş olsun gerçekten sıfır arabada ilginç bişey bu tarz bir kaçağın olması. bundan önceki arabam 1996 model fiat coupeydi aynı sorun onda vardı bagajda hep fren hidroliği taşırdım ::))) sorunu fren merkezinden absnin oraya hidroliği kaçırıyormuş. yanlız fren hidroliği min. altına geldiği zaman el freni ikazı yanıp sönmeye başlıyor ara ara. hidrolik iyice azaldığı zaman sürekli yanıyordu eski arabamda. leonlarda da o şekildemidir tam bilmiyorum.

geçmiş olsun gerçekten sıfır arabada ilginç bişey bu tarz bir kaçağın olması. bundan önceki arabam 1996 model fiat coupeydi aynı sorun onda vardı bagajda hep fren hidroliği taşırdım ::))) sorunu fren merkezinden absnin oraya hidroliği kaçırıyormuş. yanlız fren hidroliği min. altına geldiği zaman el freni ikazı yanıp sönmeye başlıyor ara ara. hidrolik iyice azaldığı zaman sürekli yanıyordu eski arabamda. leonlarda da o şekildemidir tam bilmiyorum.

Teşekkür ederim. bende hiç bir ikaz ışığı yanıp sönmedi Ender abinin dediği gibi kritik seviyeye gelmediği için olsa gerek :(

geçmiş olsun aman ihmal etme aracın garanti kapsamında nede olsa bence hiç uğraşma yol yardımını ara gelip baksınlar

geçmiş olsun aman ihmal etme aracın garanti kapsamında nede olsa bence hiç uğraşma yol yardımını ara gelip baksınlar

teşekkür ederim. aslında evet yol yardımını aramak daha mantıklı geliyor ama zaten parça değişimi için servise gitmesi gerek demeyecekler mi

Geri
Üst Alt