Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonuma mavi serit yapmayi dusunuyorum fikirlerinizi alayim

bizim burda bir tane 106 gti tam ortadan ikiye bölmüş aracı bu renk ile çokta güzel olmuş yarısı mavi yarısı beyaz :)

araçta body kit yada cupra tampon olsaydı kaldırırdı ama sade haliyle ben pek yakışacağını sanmıyorum

yok makyajli kasanin tamponlari hosuma gidiyor sokmeyi dusunmuyorum ibizamda yapmistim o haraketi sonra utaniyordum resmen :) dusundum eskiden dalga gecerdik dogan gorunumlu sahin ler gezerdi simdi dedim aynisini ben yaptim cupra gorunumlu ibiza sanki gucum yetmemis hayatimin anlami bu araba gibi orasini burasini oynadim ilk yaptigimda cok hosuma giti fakat sonra utancim oldu arac :) cupra gorunumlu ibiza sport sen hatirlamassin bnm eski aracimi koyuyorum yorum senin ben cok sevmistim ilk aracimdi fakat sonra iste kafamda bu dogan gorunumlu sahin fikri yerlesince hemen sattim :D

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

bence yanliş düşünüyosun sen arabana yakışanı yaptın he sırf cupra ya benzemesin diye gidip fiberciden saçma sapan bi body kit yaptırıp apaçi gibi gezmekten çok çok iyidir
ibizan çok güzeldi ve çok emek harcamıştın ibretlik arabaydı :D

bence yanliş düşünüyosun sen arabana yakışanı yaptın he sırf cupra ya benzemesin diye gidip fiberciden saçma sapan bi body kit yaptırıp apaçi gibi gezmekten çok çok iyidir
ibizan çok güzeldi ve çok emek harcamıştın ibretlik arabaydı :D
abi milletin etkisi altinda cok kaliyorsun bana gelen yorumlar dogrultusunda bu fikre kapildim sattim yoksa cok severek yapmistim ibizami :(

Geri
Üst Alt