Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON'uma KAVUŞTUM

hayırlı olsun kardeşim tekerin düz bassın akıllı ol tsi uçar fazla kaçar kapılma rüzgarına efendi git :)

cok saolun abılerım kardeslerım :)

Erkan abı gercketen cok saol senın yardımlarınla bu ısı bıtırdık zaten sozunden dısarı cıkmıyorum ama bı sorun var basmamak elde degılmıs ıcerde ne motor sesı ne baska bıse gıttıgını motorun calıstıgını bıle hıssetmıosunn yok boyle bıse herkese tavsıye edıyorum yakıtta bana cok gelmedı Allahım herkese yüregınden ıstedıgın mutlulugu ver ;)

Hadi gözün aydın,Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah..:eek:key:

hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız ıns

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin. mayısta adanaya gelecem. görüşürüz inşaallah kardeşim :)

Allah tekerini düz bastırsın kardeşim..müsait olduğunda detaylı resimlerini beklerim.

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin. mayısta adanaya gelecem. görüşürüz inşaallah kardeşim :)

bende cok tanısmak ısterım sızınle ekrem abı ama ben 1 marttan ıtıbaren kemere donuyorum yolun duserse oraya beklerım:)

hayırlı uğurlu olsun hocam bende 6 aydır arıyorum bi araç da bana bulsak be Allah kaza bela vermesin inş.

Geri
Üst Alt