Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON'uma KAVUŞTUM

kardeşim yeni gördüm arabanı aldığını çook sevindim öncelikle maşallah, allah kaza bela ceza vermesin, tekerine taş değmesin güle güle zevkini çıkara çıkara binersin inş kardeşim:)

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin :eek:key:

kardeşim yeni gördüm arabanı aldığını çook sevindim öncelikle maşallah, allah kaza bela ceza vermesin, tekerine taş değmesin güle güle zevkini çıkara çıkara binersin inş kardeşim:)

kardesım ne demek ya Allah razı olsun :) Allah herkese bu sevıncı yasattsın cok guzel bı duygu hala doyamadım :) su ara tek sıkıntı babası benzıncı bı hatun arıyorum tek sorun o :)

kardesım ne demek ya Allah razı olsun :) Allah herkese bu sevıncı yasattsın cok guzel bı duygu hala doyamadım :) su ara tek sıkıntı babası benzıncı bı hatun arıyorum tek sorun o :)

:))) kardeşim leon u aldıktan sora o kolay benzinci deil petrol kralının kızını bile bulursun artık sonuçta leona biniosun:))))

hayırlı uğurlu olsun kardeşim allah kaza bela vermez inşallah.:))

Geri
Üst Alt