Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon'uma Güzel Anlamda Daha Ne Yapabilirim?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Arkadaşlar iç kısımda kol dayama dışında bişey yok..Dışarıda ise herşey farklı..
    İç kısım için:
    1-Turbo saati
    2-Deri koltuk düşünüyorum..Sizce nasıl olur gerekli mi yoksa fuzuli mi..farklı yenilikler ne olabilir? Zevkli yorumlarınızı bekliyorum..
    Ayrıca başka ne yapabilirim..Dış kısıma ne olabilir..orjinal durmak kaydı ile..spoiler ya da marşbiyel sevmiyorum..Cam filmiyle de uğraşamam polisle..Peki başka? teşekkürler şimdiden:)

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    Navigasyon sistemi :)

3. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Evet Serbay o da gündem de ..orjinal teybin yerine alabilecek orjinal bir sistem..

4. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Deri yerine süet daha güzel olur. Koltuk ısıtma olmadan, deri koltuk işkence çektirir kışın :)

5. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Süet ya da napa ..napamıydı diğer adı? leke tutar mı acaba?gerçi arabamda sudan başka gıda yenilip içilmesi yasak:) bir de alacantra diye bişey var sanırım..ama onunda oturdukça dokusu yön değiştiriyor bir taraf koyu renk bir taraf açık renk olabiliyor..daha spor durduğu kesin ama..

6. CUPRA

0
    12
    0
    Nubukdu galiba diğer adı :D

7. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Nubuk evet..napa nubuk süet hepsi aynı hayvandan:)

8. CUPRA

0
    12
    0
    Yarı deri (kanarları siyah deri) ortası füme, gri ya da kırmızı süet bende güzel duracaktır.

---------- Post added at 02:24 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

Tabi ortadaki süetin renginde dikişleri de unutmamak lazım :)

9. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    tam aklımdaki şeyler Ayberk..epeydir inceliyorum..fiyatlar da çok uçuk değil işin ilginci...1600TL civarı..

10. CUPRA

0
    12
    0
    1600 biraz çok gibi geldi bana..
    Birde bi dip not. Jantları beyaza boyat Kaan Abi bence :D Forumda nerdeyse herkese aynı şeyi söylüyorum ama inanın daha güzel olcak :D Beyaz jant tarikatı kurucam hehe :)

Sayfayı Paylaş