Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonuma bal petekli panjur yaptık...

serkan abi senden bir ricam var. bizim panjurlar malum diklemesine ve aralıkları geniş. geçen gün baktım tüm taşlar olduğu gibi radyatör ızgarasına zarar vermiş. bu petekli panjurdan takarsam bu taşların gelmesinin bir miktar önüne geçebilirmiyim diye düşünüyorum. senin aracında bu konuda bir etkisi oldumu bilgin varmı?

Kesinlikle etkisi olacaktır Yunus Emre,petek panjurun araları dikkat edeceğin üzere çok ufak ve taşların geçmesine engel teşkil edecek şekilde...Yani kesinlikle hem görsel hem işlevsel olarak tavsiye ediyorum,görenlerden de çok olumlu tepkiler alıyorum,sadece bir durum varki krom çerçeveyi siyahtan daha çok yakıştırıyor çevremdeki dostlarım,o yüzden krom çerçeveye kaplattığım siyah folyoyu heran sökebilirim..:)

GetAttachment.aspx

benim düşündüğüm panjur bu abi bizim makyajlılara olan panjurmuş. bunun delikleri daha büyük sanırım seninkinden ama denemek lazım güneye çok gidiyorum radyatörün başına iş gelirse uğraşırız sonra :(

bende çıkıyor sanırım linkide bir sorun var tekrar ekleyeyim.

kara yılan =) müthiş olmş abi güle güle kullan

Yunus Emre kesinlikle bu panjuru tak çok güzel ve bir o kadar da diğerinden daha güvenli...:eek:key:

Geri
Üst Alt