Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonuma bal petekli panjur yaptık...

Evet arkadaşlar bal peteği panjur servislerde var yanlış olmasın 60 küsür bir fiyatı var..Yarın sabahtan kısmet olursa aracıma monte edeceğim,fotolarını bu başlık altında sizlere sunacağım..
herkese tekrardan teşekkürler..

İşte yeni bal petek panjurumuz ve fr grisi ayna kapaklarımız;

Bu arada dün rcd510 umuda sonunda araca takabildik fotolar biraz acele ve özensiz oldu daha sonra daha güzel foto eklerim,

rcd çerçeve rengi birazcık fartklı oldu ama artık bunu da sorun etmiyorum 2 ay bagajda gezindi rcd 510, dün anca montajını yaptırdım rengi umrumda değil yani :D

hayırlı olsun Serkan abicim:) rengi biraz açık kalmış sanki. İstersen yolla değiştirteyim çerçeveyi

Valla ozan ım sana herşey için çok teşekkür ediyorum eksik olma kardeşim senin yardımınla sonunda taktık ya rcd yi ne mutlu bana ,bu çerçeveyi o zaman ben sana p.tesi kargolayayım koyusuyla değiştirelim tam olsun,pm den bana adresini yolla istersen canım..

maşşallah .. sen yine çerçevew buldun geziyorsun ben çerçeve bile bulamadım daha :(

güle güle kullan Serkan abi.. :)
vakti zamanında denemiştim ben de..

Geri
Üst Alt