Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonuma bal petekli panjur yaptık...

güzel olmuş Serkan, güle güle kullan, takılmış halinin fotosunda bekliyoruz :)

Cuma günü takabilirim aracıma herhalde bu panjuru işten fırsat bulabilirsem,takar takmaz eski ve yeni halini çekip tekrar beğeninize sunarım Ender'cim..
Bu arada beğendiğiniz için çok sevindim arkadaşlar...

Serkan abi yillardir aklimdakini yapmissin ben Cok fark yaratmaz diye ugrasmamistim ama cok cok basarili olmus elinize saglik

Valla Volkan bayağı bir uğraştık ama uğraştığımıza değdi anlaşılan :)
İlk önce çıkma bir panjur aldım ızgaralarını kestik güzelce zımparalatıp boyattık,krom çerçeveyi siyah folyo ile kaplattık servisten aldığım bal peteği panjurada seat logosunu güzelce cam silikonuyla yapıştırdık hepsini birleştirince bu güzel tasarım ortaya çıktı,vakit bulabilsem işlerimden neler neler yapacağım da vakit yok işte :(
Bu arada elimde bir takım daha ayna kapağı vardı onlarıda leon fr lardaki gibi gri ye kaplattım süper oldu onunda fotolarını en kısa zamanda koyacağım..

Güzel olmuş elinize sağlık benimde yakın zamanda buna benzer yeni bir tane daha panjur çalışmam olacak ama istediğim bal peteğini bulmam gerek :)

xx

hakikaten çok güzel olmuş Serkan çok beğendim..panjur serviste ayrıca satılıyormu onu pek anlamadım..

Geri
Üst Alt