Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'um Pütürlendi

Güzel olmuş, güle güle kirletin...Sonuç nasıl peki? Ses de azalma varmı? Motoruda yıkatmışsınız ama ben bu işin çok sakat olduğunu duymuştum, umarım bir sıkıntı çıkmaz ilerde...

maşallah pırıl pırıl olmuş yanlz bir şey soracaktım bu pütürlemenin faydaları ne gibidr yani ne artıları olur uygulanan yerlere

çok iyi görünüyor ama bunun ne derece faydası oluyor acaba ersoy abi nasıl hissediliyormu eskiye göre ve bunun maliyeti nedir

Teşekkürler arkadaşlar
pütür'ün ne faydası var alttan gelen taş darbeleri titreşimi en aza indiriyor aracın altının paslanma küflenme olayını durduruyor özellikle davlumbaz içlerine uygulattığım ses yalıtım süngeri gerçekten çok farketti %70 yol sesi uğultuyu kesti ama ben kapı içlerine ve alt iç zemindede kullandım ses yalıtım süngerini kapı içlerinde daynamat malzemenin aynısı bitüself malzemedende yaptım on numara oldu tavsiye ederim bunların tümünün maliyeti pütür+işçilik 220 tl iç yalıtım malzemesi 250 tl işçilik bedava kendim yaptım özellikle bizim leonların alt kısmnda egzoz borusunun geçtiği bölgede aliminyüm bi malzeme var en ufak taş sesini hissettiriyor ben onun üzerine 4 kat pütür attırınca hissedilir derecede ses kesildi arkadaşlar tavsiye ederim öyle arabanın gözüken yerini bakmakla olmuyo bu işler arcın heryerine bakacaksın:D

aracını canlı canlı görme fırsatım oldu abi gerçekten çok güzel güle güle kirlet:)

Geri
Üst Alt