Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonum her haftasonu akü bitiriyor :(

ses sistemi sökülüp servise gidecek bu kesin şarj etmiyo olabilir yada akü kötü olabilir yeni araba olsada az çalışan araçta ömrünü hemen bitirebilir ve sıkıntı çıkartabilir serviste bunu çözeceklerdir.... leonların üzerindeki akü çok dandik bi akü tudor un yan sanayisi bi aküsüydü.... 2 senede 100.000km yaptım bitti:confused: gidip varta almıştım...

ses sistemi sökülüp servise gidecek bu kesin şarj etmiyo olabilir yada akü kötü olabilir yeni araba olsada az çalışan araçta ömrünü hemen bitirebilir ve sıkıntı çıkartabilir serviste bunu çözeceklerdir.... leonların üzerindeki akü çok dandik bi akü tudor un yan sanayisi bi aküsüydü.... 2 senede 100.000km yaptım bitti:confused: gidip varta almıştım...

bende Varta çıkmıştı Serhat abim hala kullanıyorum..
hatta makyajlıdan öncekilerin hepsinde Varta yok muydu zaten. ??

bende Varta çıkmıştı Serhat abim hala kullanıyorum..
hatta makyajlıdan öncekilerin hepsinde Varta yok muydu zaten. ??

yok kardeşim benim 2008de tudor un yan sanayi bi ürünü çıktı inanılmaz dandik bi aküydü varta kesinlikle senelerce sıkıntı çıkarmayacak bi akü abim 2003 model aracında orjinal varta var ve hala bitmedi bitmiyo :)

Bence ses sistemini taktırdığın yere götür ilk önce, durumu izah et, ses sistemini taktıktan sonra bu sorun oluştu de, bi kontrol etsinler taktıkları ses sistemini..

Bence ses sistemini taktırdığın yere götür ilk önce, durumu izah et, ses sistemini taktıktan sonra bu sorun oluştu de, bi kontrol etsinler taktıkları ses sistemini..

Aynısını yazacaktım sen yazdın. Bağlantılarında sıkıntı vardır bence.

Duydugum 3.vaka bu bi arkimizin arabasinda da tesisat vardi bahane edildi komple sistemi soktuk yine akú bitti. Tavsiyem kapilarin icindeki cam motorlarini kontrol ettir. Inan sorununun cozulme olasiligi cok yuksek

arkadaşlar henüz aracı servise götürme fırsatım olmadı işlerimden dolayı zaten tesisatı yaptırdığım yerle de husumetim var o ş....size bi daha gitmem.:mad: bu arada tesisatı söküp servise gitmekte baya bi külfet olacak bana :( her neyse yorumları okudum herkezin bir görüşü var tşk ederim.

teybim pioneer avh 4200 dvd belki bilenleriniz vardır teybi kapattıktan sonra ekranı kapatmak için üstünde "mode" yazan tuşa basmam gerekiyor yoksa ekran açık kalıyor. geçen de bir şey dikkatimi çekti teyp kapalı ekran da kapalıyken havalandırmayı açtığım zaman teybin ekranı da açılıyor şimdi aracın orjinal teybinde biliyorsunuz klima ve havalandırma kontrollerini görebiliyordunuz. ama bu double-din le havalandırmanın ne alakası olabilir. acaba araç uyku modunda iken teybe sinyal gönderip ekranın açılmasını ve akünün bitmesine mi neden oluyor bunu kolay yoldan nasıl anlayabilirim

neyse problem bağlantılardanmış kontağa bağlanması gerekiyormuş hallettik yalnız kafama takılan bi şey var şimdi aracın 3-4 kere aküsü bitti takviyeyle çalıştırdım bu takviye işleminin araca herhangi bir zararı oluyor mu bujilere falan çünkü her takviye sırasında marşa bastığımda motordan tak tak tak ses geliyor akımı tam çekemediği için sonra çalışıyor düzeliyor bunun bi zararı var mıdır motora

Geri
Üst Alt