Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonum her haftasonu akü bitiriyor :(

enes ses sisteminle ilgili bir sorun olabılır !!!

anfilere tetıkleme kablosu gider ufak bır ıhtımal de olsa bunu dırek baglamıs olabılırler boylece anfı sadece arabayı calıstırıp teyp ı actıgında degıl 24 saat acık kalır ve akuyu yer !! bende tetıkleme kablosu teybe baglı bazen kafayı ustunde unutunca akum bosalıyor hemen sarj edıyorum sonra devam(45 amper yerıne 75 amper aku kullanıyorum + kapasıtor var )

en azından bi gidip akünün durumunu kontrol ettirin ona göre bişeyler yaparsın değişmesi gerekiyorsa başka bi bayiden ses sistemini söküp garantiden değişim yaparsın. kabloları aküden söktürüp gizletmen yeterli

enes ses sisteminle ilgili bir sorun olabılır !!!

anfilere tetıkleme kablosu gider ufak bır ıhtımal de olsa bunu dırek baglamıs olabılırler boylece anfı sadece arabayı calıstırıp teyp ı actıgında degıl 24 saat acık kalır ve akuyu yer !! bende tetıkleme kablosu teybe baglı bazen kafayı ustunde unutunca akum bosalıyor hemen sarj edıyorum sonra devam(45 amper yerıne 75 amper aku kullanıyorum + kapasıtor var )

evet o tetikleme kablosunu biliyorum ozellikle ona baktım ama benim ki teypden gidiyor zaten teybi kapattığım da amfimin de ışıkları sönüyor ve hatta amfiden olma ihtimaline karşılık amfinin sigortalarını söktüm bir hafta öyle denedim ama yok hala aynı :(

en azından bi gidip akünün durumunu kontrol ettirin ona göre bişeyler yaparsın değişmesi gerekiyorsa başka bi bayiden ses sistemini söküp garantiden değişim yaparsın. kabloları aküden söktürüp gizletmen yeterli

en son çare olarak bunu yapacam ama o duruma getirmeden sorunumu çözmek istiyorum.

aracını basıt bır oto elektırıkcıye gotur onlar bıle anlarlar bır olcum cıhazı baglıyorlar aku ye cekım varmı bakıyorlar !! genelde kapı otomatıgı ,cam otomatıgı , alarm gıbı sıstemlerden sorun cıkıyor

öncelikle şu yanan airbag ışığımı söndürmek istiyorum. hiç haz etmediğim doğuşu arıyorum ama adamlar telefona bakmıyor ki :(

öncelikle şu yanan airbag ışığımı söndürmek istiyorum. hiç haz etmediğim doğuşu arıyorum ama adamlar telefona bakmıyor ki :(

Önemli değil o arıza kaydı aldığı için araban yandı. Bilgisayara bağlayınca sönecek..

aracım da ses sistemi var dolayısıyla elektrik aksamı garanti dışı kalıyor bildiğim kadarıyla :(

1- sarj dinamosu sarj etmiyordur
2- si ses sistemi var demişsin..kapasitör takrırdın mı taktırmadı isen boşaltır
3- sü de ses sisteminin bütün elektrik kablolarını direk aküye bağlmışlarsa sen kontağı kapattığında..amfiler hala açık kalıyordur..belki teyp bile açık kalıyordur..onları ya kontağa bağlattır yada bütün enerjiyi teybin açma kapama düğmesine böylelikle enerji çekmez..ama sub varsa ve amfi kullanıyorsan kapsitör gerekli..eğer kapasitör varsa büyük ihtimalle dürek enerji alıyordur sen arabayı kapatıp gittiğinde hala amfiler enerji çekirdur..onları birkontrol et..stop et arabayı in anfiye bak..ışığı yanıyor mu diye....
eğer tesisat çok yüklü ise ikinci jel akü tavisye ederim..

Geri
Üst Alt