Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonu satıp fd6 Civic Elegance almayı düşünüyorum fikirleriniz ?

ESY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2senedir bindiğim leonumdan artık sıkılmaya başlar gibi oldum.. hondaya karşı biraz bi istek oldu içimde bu aralar sebebim ise şu ; istediğim uygulamaların tamamını karşılayamayan bi araç ayrıca kız gibi hiç itilip kakılmaya gelmiyor hemen bi arıza hemen bi problem birazcık sıkıştırdım şanzuman indi herkez yok bu leonlarda hastalık yok bu araba bukadar hor kullanıma gelmez vs gibi. bi arkadaşımda da civic vardı 98 model 6sene bindiler arabaya 2 tane ailenin manyak hız tutkunu kırık çocuklar afedersiniz geberttiler arabayı sıka sıka 6 senede arabaları bi tek baskı balatayı yedi..herneyse fikir ve görüşlerinizi bekliorum değerli abilerim kardeşlerim :) herkeze iyi forumlar diliyorum birazcık beni aydınlatırmısınız ?

yenikasa alcaksan alma derım .. ama bi öncekiler hosuma gıdıyor.ama suandakı ımzanda olan arabayı satıpda cıvıc almazdım ben :)

yenikasa alcaksan alma derım .. ama bi öncekiler hosuma gıdıyor.ama suandakı ımzanda olan arabayı satıpda cıvıc almazdım ben :)

2008 - 2010 arası bakıyorum 2012 den bi önceki kasa onuda yaparım çok iyi ya :) bana bozulmuyacak böle taş gibi araba lazım işte o açıdan düşünüuorum değiştirmeyi.

yeni kasası kesinlikle para verilip alınacak araç degil.2007 2011 modelini al alacaksan.ama bu elonda satılıp o alınmazki kardeşim.her ikisinide kullanmış biri olarak soyluyorum :)

yeni kasası kesinlikle para verilip alınacak araç degil.2007 2011 modelini al alacaksan.ama bu elonda satılıp o alınmazki kardeşim.her ikisinide kullanmış biri olarak soyluyorum :)

abi tip olarak OK. tamam yani eyvallah süper.

ama
dayanıklılık arıza vermemesi motora ne yaparsan yap kabul etmesi bu tarz şeylerde peki ?

O kasaya binmedim, ama yapısına bakarsak sanki 2003-2006 makyajlılar daha sağlammış gibi geliyor. Hani daha basit ya o açıdan :) Onun da pert olmamışını bulursan ne ala :)

benm bundan önceki arabam 2000 civic ti o arabayı ben beğenip almştım 1 sene bindim tozlu topraklı köy yollarında tek masrafı 100 liraya teyip aldım masraf dersenz onada.. kardeşimle birlikte kullanıyrz şu anda son aldığımz arabanın seçimini ona bıraktım tamamen, leona karar verdi şu zamana kadar yaklaşık 3000 civarında masraf yaptık leonada ve son şansı die düşünyrz korkuyormda bi masraf çıkrcak die.. karar benm olsaydı tek alcağım arac civic sportlar var tek kapı heryönüyle bence 10 numara araç ama görüntü istiyorsanırz leonlarda çok tatlı

benm bundan önceki arabam 2000 civic ti o arabayı ben beğenip almştım 1 sene bindim tozlu topraklı köy yollarında tek masrafı 100 liraya teyip aldım masraf dersenz onada.. kardeşimle birlikte kullanıyrz şu anda son aldığımz arabanın seçimini ona bıraktım tamamen, leona karar verdi şu zamana kadar yaklaşık 3000 civarında masraf yaptık leonada ve son şansı die düşünyrz korkuyormda bi masraf çıkrcak die.. karar benm olsaydı tek alcağım arac civic sportlar var tek kapı heryönüyle bence 10 numara araç ama görüntü istiyorsanırz leonlarda çok tatlı

kesinlikle katılıyorum işte istediğim şey bu.aynı şekilde bende her marşa basarken bismillah inşallah bi ses tıkırtı gelmez bi yerden bi ışık yakmaz diye binmekten artık hasta oldum ya sonuçta öğrenci insanım kaldıramıorum e hep babaya söyle oda olmuyor artık..dayımın garajı sömürdüm vallahi adam bıktı beni görmekten artık..

Walla evet eger yeni kasa olmucaksa alınası bir araç çünkü bakımını zamanında yaptırdıgında hem bozulmayan bi arac ayrıca modifiye tarzı seyleri cok rahat kaldırıyo bi önceki kasanın şekli şemalide cok guzel iç donanımı basarılı ama 1.4 tsı leondan sonra ne kadar tatmın eder onu bılemıyorum sonucta turbo aracın keyfi paha biçilemez bence :eek:key:

bende leondan once cok bakmıstım cıvıclere hatta pazarlıgını bıle bıtırmıstık bayıde son anda vazgectım ... yenı kasası ılk basta benımde hıc hosuma gıtmedı gecen gun akrabamıza aldık yenı kasa cıvıc bende gıttım teslım almaya gercektennn bu kadar beklemıodum ozellık olarak doluluk olarak harıka bı arac ıc kısmı navıgasyonlu gerı goruslu kamerası ıbrenın yanında cok tatlı duruo koltuk ısıtması vs vs sonuc olarak ordan cıkıp aracıma bındıgımde cok bos gelmıstı leonum bana bı gun sonra gectı tabı :)) bı bakın derım ben yınede hayırlısı olsun

Geri
Üst Alt