Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonu ile Yeni Tanışanlar....

Ayrıca üyelerimiz bölümünde kendini tanıtmalısın öncelikle kurallarımız gereği

En basitinden leona bir kit takılıyormuş %25 yakıt tasarrufu yaptırıyormuş sorusu başlı başına düşünmeden sorduğun bir soru olsa gerek.%25 lik ekonomi demek araba sahipleri için hatta bütün dünya için bir mucize demek olur.Böyle bir şeyin zaten imkanı yok.Konu benim şöyle sorularım var arabamı tanımıyorum cevaplarmısınız gibi bir şey olsaymış daha mantıklı olurmuş.
Sayın Kutbil ;
Leonu ile yanı tanışan birinin bu araba hakkında fazla bir bilgi sahibi olmadığı aşikardır diye düşünerek ''Arabamı tanımıyorum cevaplarmısınız'' gibi bir başlık açmayı gereksiz bulduğumu belirtmek isterim.
Piyasada arama motorlarına ''araç yakıt tasarruf cihazı'' diye arama yaptığınız da piyasada Yüzde 45 lere kadar varan tasarruf cihazı diye cihazlar satılmaktadır. Bende hiçbir cihazın , Yüzde 45 i bırakın Yüzde 25 bile tasarruf sağlayacağı konusuna inanmıyorum ancak mutlaka belirli oranda yakıt tasarrufu sağlayan cihazlar vardır.
Bu konuda tecrübesi olan sayın arkadaşlardan öğrenmek için böyle bir şey yazdığımı da ayrıca belirtmek isterim.
Sonuç itibari ile Söz konusu yazı FORUM KURALLARINIZA uymuyor ise kaldırabilirsiniz bu da sizin en doğal yetkinizdir.
Saygılar...

kıvanç ilgi alakana teşekkürler kendinide tanıtmışssın sağol

Ben teşekkür ederim böyle güzel bir siteye hizmet verdiğiniz için :) Daha önceden Tanıtacaktım ama Leonumu alınca , bir heycanla paylaşımda bulundum :)

Geri
Üst Alt