Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

@leonstyle hasan kardeşimizin icadı

Bir insanın ne yaptığı önemli değil, ne kadar istekli olduğu önemli.

Ellerine sağlık Hasanım. Sadece icadını yapmakla kalmamış, bunu videoya çekip bizlere izlettirmek için emek harcamışsın. İnanıyorum ilerde çok daha kaliteli işlere imza atacaksındır.

motoru daha güçlü döndürecek bişiler lazım bence aksi durumda ıslak mendil alır bunun yerini ona göre :) Ama yaratıcı yönün çok daha fazla gelişir zamanla.@bmw

brawo hasan ama icadını dahada geliştrmelisin

İnsanlık için Küçük SCW için Büyük bir adım Tebrik Ederim :eek:key:
bu sayede SCW özlemin de bir nebze törpülenmiştir zannederim ;)

Güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık.
Geliştirme yaparsan çok güzel olur 9V luk güçlü motorlar var onlardan bulursan birde uç kısmına salgı yapmayan mil kullanırsan eminim bu alet ufak defek kusurları cilayla kapatır.

t-shirt'te icad ile bağlantılı olmuş yakışmış :)

Hatta reklam kampanyası için slogan hazır.

'İcat Yaptık 'Book'unu Çıkarttık'

t-shirt'te icad ile bağlantılı olmuş yakışmış :)

Hatta reklam kampanyası için slogan hazır.

'İcat Yaptık 'Book'unu Çıkarttık'

Yok Auto Emocion veya Arabalar için çözümler diye düşündüm. 2 si arasındada dusunmekteyım. ;)

Yorumlar için hepinize teşekkür ederim abilerim bu buluşu biraz daha geliştireceğim . Dönerken durmasının nedenı dişlilerinin olmaması ve sapın deliğiyle motorun iğnesinin mikron farkı olduğu ıcındır o aradaki boslugu sıyah sılıkonla fln kapatıcam yada japon yapıstırıcı.

Geri
Üst Alt