Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

@leonstyle hasan kardeşimizin icadı

arthur

Kayıtlı Üye
hasan kardeşimiz okkulda bilişim ve teknoloji dersin de araba için bi icat yapmış eldeki imkanlar dogrultusun da benden rica etti paylaşırmısın diye ben de istegini kırmadın yazdıklarını aktarıyorum size:
''Arabamızı yıkatıp parkedip bir sonraki günde kuşların pislettiğini gördüğünüzde sinirleniyorsunuzdur. Yeni yıkanmış bir araç ve üzerinde kuş pisliği. Videoda Gördüğünüz aleti Teknoloji ve Tasarım dersim için hazırladım öğretmenimiz buluş yapmamızı istiyordu aklıma bu geldi ve bende tasarladım.''
[video=youtube_share;i8WGTMAzWA4]http://youtu.be/i8WGTMAzWA4[/video]

Her insan beyin kapasitesi olarak %(yüzde) oranini kullanabiliyor bilmiyorum ama, Hasan normal insanlarin beyin oranlarindan daha fazlasini zorluyarak kullaniyor ben buna inandim arkadas...

Eline sağlık kardeş...Bu arada nerelerde Hasan takılmıyor artık foruma?

elinden geliyo masallah istekde var gelecek icin umutlu yapar biseyler ins

Geri
Üst Alt