Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonnnnism 34 BDF 07... (Ayrıca Stickerlar Hakkında Fikirleriniz.....)

Yekta kardesim nerde gorebilirmiyim bide fiyatı nedir :)

nazar degmesın
gule gule bın

bir yerde lastikli 18 bbs siyah jant var kendime düşünüyorum ama bir güzellik yapabilirim :)

ilanı bulunuyormu yada tam modeli nedir internetten bakmak isterim :). İllaki aklımda siyah jant var lastiklide olursaaa bal kaymak :p

arkadaşlar elimde 6 adet arka için sticker var cuma buluşmasında isteyen arkadaşlara verebilirim kendim yaptırdım hem kalitesinide görmüş olursunuz ayrıca öndeki sticker icin yorumlarınız için teşekkürler ondanda elimde mevcut :). 18 jant kesinlikle arıyorum lastikle beraber her türlü önerilerinize acıgım daha cok siyah veya füme jant istiyorum...
slm sticker talibim ve bir şey sorucam tuzla civarındamı oturuyon yada çalışıyosun geçen senin araca benzer bir aracı yanıma parketti sabah viyadük pastanesinin yanında güzel yalıda.

slm sticker talibim ve bir şey sorucam tuzla civarındamı oturuyon yada çalışıyosun geçen senin araca benzer bir aracı yanıma parketti sabah viyadük pastanesinin yanında güzel yalıda.

aynen bende seni gördüm hatta aracını hep görüyorum würhtün önünde duruosun bende giptaş üst kat çıpa marinadayım :)

Yekta kardeşim mesaj kutusu dolmuş senin Pm atamıyorum bilgin olsun.. Bu arada jantları uygun vermek konusunda sıkıntın olmasın ;-).

Geri
Üst Alt