Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonnnnism 34 BDF 07... (Ayrıca Stickerlar Hakkında Fikirleriniz.....)

arkadaşlar elimde 6 adet arka için sticker var cuma buluşmasında isteyen arkadaşlara verebilirim kendim yaptırdım hem kalitesinide görmüş olursunuz ayrıca öndeki sticker icin yorumlarınız için teşekkürler ondanda elimde mevcut :). 18 jant kesinlikle arıyorum lastikle beraber her türlü önerilerinize acıgım daha cok siyah veya füme jant istiyorum...
kardeşim cuma buluşmasında yani halı saha maçına bana bir adet arka sticker ayırırmısın çünkü kerkes stikcer beklıyor salça olan çok olur :D
dedıgım gıbı arkadaşımda s5 jantı var ıstersen sorarım

Halı sahaya gelip gelmiyecegimi tam olarak bilemiyorum kardesim ama sana ayırırım merak etme ;) bassetigin jantlar ne renk acaba

Makineye koca bir maşallah kenan :) , Yeni stickerlar da iyi olmuş... ;)

kenan kardeşim araç süper duruyor zaten bunu cok kez soledim sana:D

folyolar için ve sticker lar için tekrar sana teşekkür ederim

ayrıca dün bana yardımın için ayrıca teşekkür ediyorum sana ellerine yüregine saglık kardeşim

bu arada led aldım montaj kaldı =)

bir yerde lastikli 18 bbs siyah jant var kendime düşünüyorum ama bir güzellik yapabilirim :)

Geri
Üst Alt