Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonnnnism 34 BDF 07... (Ayrıca Stickerlar Hakkında Fikirleriniz.....)

kenany

Kayıtlı Üye
8339.jpg

8417.jpg

8426.jpg

8446.jpg

sticker lar çıktı mı yaw bende istiyom. maşallah diyelim

arka camdaki sticker çok güzel banada lazım aynısından basılmasını beklıyoruz hala öndekinin yerini ben begenmedim...
bana kalırsa jantlar küçük kalmış bu jant en az 17 olmalıydı geri kalan herşey çok güsel zaten benım aracın kopyası :D
jantda düşünürsen benim arkadaşımda s5 jantı var lastıklerle beraber 225 45 17 düşünürsen sorarım satarmısın dıye bırde 17 sport up jantı var kutusunda bunlar lastıksız ama

Allah kaza bela vermesin benim siyah arabalarla aram hiç iyi değil yıkatıpta üstünde tozları gördükçe uyuz oluyorum :) jant konusunda bi yenilik düşünüyomusun? 18 mesela?

aynen yaa şu stickerlar cıktıysa tazeleyelim :)

bencede öndeki sticker olmamış, ayrıca sticker bende istiyorum:eek:key:

Logo iptali ve jantlar dışında herşey çok güzel!

arkadaşlar elimde 6 adet arka için sticker var cuma buluşmasında isteyen arkadaşlara verebilirim kendim yaptırdım hem kalitesinide görmüş olursunuz ayrıca öndeki sticker icin yorumlarınız için teşekkürler ondanda elimde mevcut :). 18 jant kesinlikle arıyorum lastikle beraber her türlü önerilerinize acıgım daha cok siyah veya füme jant istiyorum...

Maşallah ama ayakkabıları eskimiş yeni lazım bunlar küçük artık.

xx

Geri
Üst Alt