Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonn MakyajLı

SeFfAh

Kayıtlı Üye
Herkeze merhabalar , arkadaşımıza alacağımız leon icin netten araç takibi yaparken yakaladığımız bir araç ve gayett güzell ve fiyat olarak kendimizce uygun bulduğumuz bir araç

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-bir-esi-daha-yokkkkk-43419448/detay

sizce bu fiyata ve özelliklere göre bu araç alınırmı birde sizin fikirlerinizi alalım dedik

konuyu yanlış yere açmışsam eğer kusura bakmayın

Arkadaş uğraşmış arabası ile üzerinede eklemiş hali ile,fiyatta makul gibi..

Yanlız başlıktaki gibi bu araç makyajlı değil..

fiyat makul ama kaplama araba almak bence biraz sakat eğer öncesi bilinmiyorsa

Bence uygun olabilir ancak o fiyata 2010 aksesuarsız bi TSİ alırdım ben olsam

Yanlız başlıktaki gibi bu araç makyajlı değil..

haklısın gökhan abi acemiliğimize denk geldi :D:D

aracıı b.evlerde inceleme fırsatımız oldu herhangi bi sorunu olmadığını servisede götürüp kontrol ettirip sorun çıkma esnasında servise parasını ödeyebileceğini belirtti son olarakda 33.500 bırakırım dedi aklımızaa yattııı açıkcası yapılann değişikliklerle

Araç güzel 33 500 ede bırakmışsa ,sorunuda yoksa ben alın derim..

boyası değişeni kazası vs. yok mu ? kaplama araç alırken daha dikkatli olmak lazım

boyası değişeni kazası vs. yok mu ? kaplama araç alırken daha dikkatli olmak lazım

boya , kaza olmadığını aracınn orjinalliğine zarar gelmemesi açısından kaplama yaptırdığını belirtti biraz bizde kuşku uyandırmadı değil açıkcası 1-2 seattan arkadaşımıza konu ile ilgili danışıp plaka bilgilerini paylaşıp aracın değişen yada kasko olarak sıkıntısı olup olmadığını araştıracağız sorun cıkmazsa servise götürüp baktırıcazz arabaya burdada sorun çıkmazsa eğer arkadaşımız alıcak inş.

Bence suda var eğer orj boyasında sıkıntı var ise komple boyanmasından iyidir ama sebebide önemli

Geri
Üst Alt