Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonmu-hondamı

arkadaşlar k.bkmayın dönüşüm geç oldu ancak. dediğim gibi leon ilk arabam ve leonun dışı hoş civicin içi hoş. sedan hb fark yapmaz.zaten leon alırsam 1.4 tsi olacak. civic alırsamda tüplü olacak. gönlümden otomatik geçiyor ama araba gerçekten iyiyse manuelde alabilirim çokta aramıyorum açıkcası önemli olan yakıt benım için 1.6 tüplü civic ile 1.4 tsi leon yakıt konusunda ne dersiniz, ana etken bu seçimimdeki.

leon şehiriçi 8.5-9 arası yakacaktır..9 desek 45 kuruş yapar
honda bildiği kadarıyla otomatiği 10 lt yakıor şehiriçi tupde 1 lt fazla yaksa 35 kr yakar
tabi bunlar sürüşe göre değişir

Civic hb otomatiği i-shift diye biliyorum o da malumunuz pek sevilen bi şanzuman diil. Sedan için bişi diyemem kasa gzl motor gzl şanzuman gzl. Ben cvt şanzumandan dolayı jazz bakarken herkes civic al diyordu ben gittim sıfır ibiza aldım keşke leon alsaydım o başka konu:) pek faydası olmadı dimi :)

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşımda 2006 Leon Stylance sattı ve 2007 Cıvıc 1.8 İ-Vtec aldı. aracı 2 ay kullandı sattı koşa koşa gidip 2007 Leon Stylance aldı. :)
Cıvıc otomatik vites geçişleri uzun ve sarsıntı idi Manuel kullanımda alınca durum biraz daha ii oluyordu. Konfor bakımından Leon'u tek geçerim. Bence Leon al kardeşim.

Arkadaşımda 2006 Leon Stylance sattı ve 2007 Cıvıc 1.8 İ-Vtec aldı. aracı 2 ay kullandı sattı koşa koşa gidip 2007 Leon Stylance aldı. :)
Cıvıc otomatik vites geçişleri uzun ve sarsıntı idi Manuel kullanımda alınca durum biraz daha ii oluyordu. Konfor bakımından Leon'u tek geçerim. Bence Leon al kardeşim.
civic i-shift miydi?

Ben aynı sınıf araçlarda Bir Alman ile (Avrupalı demiyorum) bir japonu asla karşılaştırmam..

Bu modelden bahsediyosak her türlü kalitesi leondan öndedir. Yalnız kalite de bi yere kadar:nos

Ne yazık ki civic diyemeyeceğim, kullanmadım açıkçası, hatta içine hayranım ama kullananlardan daha doğrusu farklı araçları test edenlerden civic hakkında "çok iyi" diyen duymadım. Sizin için olacak soru şu olmalı, Alman konforu ve kalitesi mi yoksa Japon dayanıklılığı mı? (Arada konfor farkı bariz, dayanıklılık farkı azdır unutmayın)

Japon dayanıklılığı derken Alman karşısında.?

Yeni hondalar safkan japon degil alman kirmasi :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt