Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonmu-hondamı

Yani ikisi de çok keyifli arabalar, eski kasa leonu bilmiyorum ama sedan civic 3 yıl kullandım, 0 almıştım, makyajlı kasa aradığım yanları var, hiç yaklaşmadığım yanları var yeni leona kıyasla, biri tam bir japon biri de tam bir avrupa spor aile otomobili, yüksek devirler, kesici, baya sağlam bir yol tutuşu, sorun çıkarmasın derseniz civic yok daha konforlu, daha sessiz olsun, daha az yaksın, daha donanımlı olsun ama gene o spor keyfi versin derseniz leon derim ben

şişman göbekliysen honda ama hızlı ve bekar biriysen kesinlikle leon çünkü kızlar hala hasta:))))

seat olduğu için değil leon alır keyfime bakarım. alacağın hondanın yanında muhakkak çakmada olsa v-tec yazacak ve onu süre arkadaş red line dan aşağıda arabayı kullanmamış olacaktır

Her ne kadar japon araçları hoşuma gitsede leon tavsiye ederim bazen gerçekler isteklerin önüne geçer :cool:

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Leon'un yol tutuşu acaba hondada var mı ? Sedan civic kullandım arkadaşımın 2007 modeldi sanırım. Şerit degiştirirken bile araba tekne gibi saga sola fazla esniyordu. Virajlarda o rijitlik denge vs alamadım. Leonla gözüm kapalı gireyim viraja üzmez.

Ne yazık ki civic diyemeyeceğim, kullanmadım açıkçası, hatta içine hayranım ama kullananlardan daha doğrusu farklı araçları test edenlerden civic hakkında "çok iyi" diyen duymadım. Sizin için olacak soru şu olmalı, Alman konforu ve kalitesi mi yoksa Japon dayanıklılığı mı? (Arada konfor farkı bariz, dayanıklılık farkı azdır unutmayın)

Bu soruyu Honda forumda sorun 1 tane leon diyen çıkmaz :) burada da keza civic diyen yok... bunu daha tarafsız bir foruma sormalı :)

Ne yazık ki civic diyemeyeceğim, kullanmadım açıkçası, hatta içine hayranım ama kullananlardan daha doğrusu farklı araçları test edenlerden civic hakkında "çok iyi" diyen duymadım. Sizin için olacak soru şu olmalı, Alman konforu ve kalitesi mi yoksa Japon dayanıklılığı mı? (Arada konfor farkı bariz, dayanıklılık farkı azdır unutmayın)

Ben sorumun cevabini alabilseydim belki diyecektim civic diye ama alamadim aslinda bu sorunun cevabi cok basit konus acmaya bile gerek yok cunku kendimize soracagimiz bir kac kisa soruyla ihtiyacimiz ortaya cikar ve cevabi buluruz mesela:
Dizelmi benzinlimi?dizelse zaten leon
Sedanmi hatchback mi?sedansa civic
Benzinliyi sectiysek otomatikmi manuel mi?otomatikse civic
Spor mu aile aracimi?sporsa leon gibi gibi....
Bu sorulari sordum ama arkadasdan cevap alamadim...yoksa biz zaten seatseveriz ama once arabalaei seviyoruz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt