Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leondan sonra tiguan inanılmaz memnun edici yaaa!!!!!

ne olursa olsun hayırlı olsun abicim öyle bi anlatmışsın ki ben sanki yanındaymışımda dinliyormuşum gibi heyecanlandım valla :) sene farkı çok şey değiştiriyor tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

arkadaşlar leon efsanedir!!!!!o aracı da benim gibi limitlerinin üzerinde virajlarda kullananınız varmıdır bilmem...artvine davet ederim 500 m uçurumun tepesinde 120 ile u viraja dalmışmısınızdır bilmem!!!!!bu konuda da leonun üzerine tanımam!!!!hele bide lastikler michelin primacy hp ise...benim çok kahrımı çekti vede çok yerde yoldaş oldu ne virajlarda yuh dedirtti!!!!hep de çok sevdim leonu....sanırım 1 leon daha gelir aileye...kardeşime düşünüyoruz ama bu asla 1.6 benzinli olmayacak!!!!1.2 veya 1.4 veya 1.6 tdi....aklımızda olacak olan 1.2 ecomotive leon yeni kasa aileye gelebilir....leon iyiydi bea....ama sanırım o malzeme kalitesi burukluğunun bu arabada abartılısını buldum...ama arkadaşlar yeni golfün de malzemesi abartılı iyi değil hele jetta ile leon gerçekten karşılaştırılır kapı içleri hele hjetta iğrenç...leon daha iyiydi yani....ama tiguanın iç mekanı abartılı iyi arkadaşlar....benim diye demiyorum hiç incelemeden aldım bu aracı umduğumun çok üzerinde lüks çıktı:)ama yol tutuş bitr leon asla olmaz elbet...ama yeni golf mü leon mu elbette leon...

ne olursa olsun hayırlı olsun abicim öyle bi anlatmışsın ki ben sanki yanındaymışımda dinliyormuşum gibi heyecanlandım valla :) sene farkı çok şey değiştiriyor tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız inşallah
teşekkür ederim kardeşim....ama leonu artvine getirdiğimdeki iç mekan tıkırtı sesleri beni kahretmişti hem de ilk gün....ne kötü duyguydu o öyle...ama bu aracın içinde çıt yok...yani leonum sıfır iken daha çok ses yapıyordu zamanla çoğu yeri ben söktüm ve de tıkırtıları bitirdim....ama tigu çok iyi...konforlu...sanırım bana spor görünümlü ama konforlu bir araç lazımmış:)

sınıf farkından dolayı çok rahat edersin abi bi süre sonra onlarda tıkırdamaya başlıyor ama en azından biraz daha yüksek olduğundan dolayı avantaj büyük

sınıf farkından dolayı çok rahat edersin abi bi süre sonra onlarda tıkırdamaya başlıyor ama en azından biraz daha yüksek olduğundan dolayı avantaj büyük
tıkırdar ben de eminim de leonu alır almaz senfoni gibiydi:) bakalım artık kardeş ya...ama leon da çok güzeldi ya...kardeşime aldıracam...

Geri
Üst Alt